Bulwary Książęce powstające przy ul. Księcia Witolda 11 we Wrocławiu zostały uznane za „Najlepszą inwestycję w Polsce”, plasując się tym samym na I miejscu  „Rankingu najlepszych inwestycji deweloperskich 2017 roku”. Ranking powstał w oparciu o wyniki konkursu zorganizowanego przez portal RynekPierwtony.pl Projekt BPi Polska zdobył też I miejsce w kategorii „Najlepsza inwestycja we Wrocławiu”.  

Ranking powstał w oparciu o opinie użytkowników portalu RynekPierwtony.pl, którzy oddali ponad 24 000 głosów wybierając najbardziej atrakcyjne inwestycje. W konkursie udział wzięło blisko 2 000 projektów realizowanych w 8 największych miastach Polski: w Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Łodzi, Wrocławiu, Katowicach, Trójmieście oraz Szczecinie. Nieruchomości oceniano pod względem trzech głównych kryteriów: Najlepsza lokalizacja, Najlepsza cena oraz Najlepsza architektura.  Wszystkie głosy złożyły się na tytuł „Najlepszej inwestycji deweloperskiej”, który przypadł wrocławskim Bulwarom Książęcym.

Bulwary Książęce powstają przy ul. Księcia Witolda 11, u zbiegu dwóch ramion Odry od strony Mostu Pomorskiego w prestiżowym sąsiedztwie wrocławskiej starówki. Spójna wizja nowoczesnego kompleksu, który łączy funkcję mieszkaniową z towarzyszącą funkcją usługową, tworzy urbanistyczny i architektoniczny łącznik pomiędzy Starym Miastem a Przedmieściem Odrzańskim. Poniżej zabudowy mieszkalnej powstanie pieszy pasaż realizowany według innowacyjnej na polskim rynku koncepcji convenience street mall ze sklepami, restauracjami, kawiarniami i innymi lokalami handlowo – usługowymi.

BPi Polska_Bulwary Ksiazece_ulica handlowa_Cam_07

W konkursie doceniono też drugą inwestycję BPi Polska. Powstający przy ul. Obozowej kompleks Wola Libre zdobył z kolei I miejsce w kategorii „Najlepsza inwestycja w Warszawie” oraz wyróżnienie w rankingu ogólnopolskim.

Była to już druga edycja konkursu, którego celem jest promocja najciekawszych inwestycji realizowanych przez solidnych i doświadczonych deweloperów w Polsce.

Dodatkowe informacje nt. inwestycji Bulwary Książęce dostępne są na stronie http://www.bulwaryksiazece.pl/.

Więcej informacji nt. rankingu znaleźć można z kolei na stronie: https://rynekpierwotny.pl/wiadomosci-mieszkaniowe/znamy-wyniki-konkursu-na-najlepsze-inwestycje-2017-roku/9196/

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułWrocławska wypożyczalnia aut miejskich ,,na minuty” rusza już w listopadzie! Poznaj Vozillę.
Następny artykułOdkryj spacerowo Wrocław na nowo – propozycja na spędzenie wolnego czasu, Promenada Staromiejska!
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.