Wrocławski Dzień Ojca – rodzinny piknik przy Magnolia Park. Spektakl, pokazy magiczne, dmuchańce, rodzinne portrety

0
fot. Magnolia Park

Wspólne przygody Tutu i Taty, pokazy wrocławskiego Copperfielda, strefy gier i zabaw, dmuchańce, bezpłatne rodzinne portrety i wiele innych atrakcji czekają na ojców, dzieci i całe rodziny już jutro, 25 czerwca w Magnolia Park.

Dla dzieci – masa zabawy i cyrkowe gagi, dla wszystkich – zabawny obraz rodzinnej codzienności. „Gdzie jest Tata” to spektakl, który powstał z inicjatywy ojców i dla ojców. Jan Naturski, Mikołaj Woubishet i Grzegorz Mazoń pokazują z humorem, jak oni widzą ojcostwo. Widowisko będzie można obejrzeć już w nadchodzącą sobotę, o godz. 12.00, podczas Wrocławskiego Dnia Ojca przy największym centrum handlowym na Dolnym Śląsku Magnolia Park.

To jednak dopiero początek atrakcji. Wrocławski Dzień Ojca to całodniowy piknik, na który składa się nie tylko spektakl „Gdzie jest Tata”, ale także pokaz sztuczek wrocławskiego iluzjonisty Daniela Jedynaka i wiele innych niespodzianek dla całych rodzin.

Spektakl „Gdzie jest Tata” wrocławska widownia będzie mogła po raz pierwszy zobaczyć bezpłatnie. Wcześniej aktorzy wystąpili tylko raz na scenie Ad Spectatores – mówi Marcin Janiszewski z Fundacji Forum Mężczyzn, która razem z Magnolia Park organizuje Wrocławski Dzień Ojca. – Całe wydarzenie będzie miało charakter piknikowy. Przy Magnolia Park zostanie rozstawiona scena, a widownia będzie mogła oglądać spektakl oraz magiczny pokaz Daniela Jedynaka na leżakach i wygodnych poduszkach – dodaje.

W programie pikniku z okazji Dnia Ojca, będącego częścią Wrocławskiego Miesiąca Rodziny, zaplanowano dodatkowo warsztaty magiczne i florystyczne dla rodziców z dziećmi oraz strefy: sportową, gier planszowych i klocków. Na dzieci czekać będą animatorki malujące buzie oraz dmuchańce. Wszystkie atrakcje odbędą się w pobliżu sceny. Dodatkowo podczas wydarzenia wykonywane będą bezpłatne rodzinne portrety, z których później powstanie specjalna wystawa.

Na Wrocławski Dzień Ojca zapraszamy całe rodziny. Oczywiście w tym dniu ojcowie zajmują szczególne miejsce, ale całe wydarzenie skierowane jest do wszystkich tych, którzy chcą spędzić czas w miłej i rodzinnej atmosferze – mówi Joanna Sawośko-Duda z Multi Poland, dyrektor Magnolia Park.

Wrocławski Dzień Ojca rozpocznie się o godzinie 10.00, na spektakl zapraszamy na godzinę 12.00, zaś całe wydarzenie potrwa do 16.00.

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułLipcowe koncerty we Wrocławiu. Zobacz zestawienie najciekawszych wydarzeń muzycznych!
Następny artykułSetki klasycznych, amerykańskich aut przyjechało do Wrocławia! To największy taki zlot w Polsce
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.