Wrocław Business Starter (WBS) to program skierowany do osób, które mają pomysł na własną firmę. Konkurs daje szansę na bezpłatne rozpoczęcie biznesu w Inkubatorze AIP we Wrocławiu pod okiem specjalistów oraz rozwoju swoich kompetencji i umiejętności związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej.

Konkurs składa się z kilku etapów:

  • Spośród przesłanych  zgłoszeń zostanie wybranych 30 najlepszych pomysłów, które otrzymają 2 miesięczny cykl szereg szkoleń biznesowych.
  • W kolejnym etapie spośród tej grupy zostanie wybrane 10 najlepszych pomysłów, które będą mogły bezpłatnie prowadzić swój biznes w programie preinkubacji w AiP przez pół roku.
  • Na końcu konkursu pod koniec roku 6 najlepszych start-up’ów dostanie nagrodę od 5 do 10 tys.  zł.

Wyboru zwycięzców dokona Komisja Konkursowa składająca się z przedstawicieli AIP oraz Mecenasa działań AIP – firmy UBS. Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy wypełnić formularz on-line, w którym należy umieścić m.in. dane osobowe, informacje o wykształceniu, profilu działalności firmy wraz z opisem pomysłu biznesowego.

Najbardziej punktowane przez organizatorów będą: innowacyjność pomysłu, strategia rozwoju firmy oraz rzeczywista możliwość wdrożenia pomysłu w życie. Pierwszy etap rekrutacji już trwa, a zgłoszenia przyjmowane są do 11 maja 2016 roku.
Formularz rejestracyjny znajduje się na stronie: http://wroclawbusinessstarter.pl

plakat (1)

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułNowy wzór deklaracji śmieciowej.
Następny artykułStartuje Jazz nad Odrą!
Założyciel serwisu Kocham Wroclaw.