Wrocław: W biurowcu Infinity przy pl. Jana Pawła II otwarty zostanie nowy klub fitness

0

„UP” Klub Fitness z Misją wkracza do Wrocławia, zostając kolejnym najemcą Infinity – biurowca realizowanego przez Avestus Real Estate we współpracy z partnerem biznesowym Alchemy Properties przy Placu Jana Pawła II. Nowoczesny klub treningowy zagospodaruje niemal 1350 mkw. powierzchni, umiejscowionej na pierwszym piętrze budynku. Otwarcie „UP” Klub Fitness z Misją w Infinity zaplanowano na IV kwartał 2023 r.

„UP” Klub Fitness z Misją tworzy sieć klubów zlokalizowanych na terenie całej Polski, m.in. w Poznaniu, Gdańsku czy Grudziądzu. Biurowiec Infinity będzie dziesiątą lokalizacją firmy,
a zarazem pierwszą we Wrocławiu. „UP” jest siecią ekologicznych klubów fitness, dbających o zdrowie każdego klubowicza poprzez koncentrację na kompleksowej ofercie usług. „UP” skupia społeczność, która dba o zdrowy tryb życia, aktywność fizyczną i zdrowe nawyki żywieniowe. A to wszystko w zgodzie i z szacunkiem do natury.

W nowocześnie zaaranżowanym klubie w biurowcu Infinity znajdą się m.in. strefy zajęć grupowych, maszyn izolowanych, wolnych ciężarów, strefa funkcjonalna czy strefa cardio. Będzie tam również przestrzeń do relaksu z sauną i solarium, a także strefa odpoczynku z kanapami oraz książkami. Klub „UP” w Infinity będzie ogólnodostępny – z jego oferty będą mogli skorzystać zarówno pracownicy biurowca, jak i wszystkie osoby zainteresowane treningiem sportowym oraz zdrowym stylem życia.

Bardzo cieszymy się z podpisania umowy najmu z Klubem Fitness „UP”. Jak wynika z licznych opublikowanych badań, pracownicy budynków biurowych wskazują właśnie na centra fitness jako na jedno z kluczowych udogodnień, które jest oczekiwane w nowoczesnym miejscu pracy. Jesteśmy przekonani, iż poprzez obecność klubu „UP” w Infinity doskonale odpowiemy na to zapotrzebowanie naszych najemców i zaoferujemy użytkownikom biurowca oraz mieszkańcom Wrocławia wysokiej klasy przestrzeń do treningu – powiedział Mariusz Frąckiewicz, Dyrektor Krajowy Avestus Real Estate w Polsce.

Dziękujemy inwestorom Infinity za wybór naszej marki. „UP” świetnie się wpisuje w nowoczesne projekty biurowe. Jak już pokazały poznańskie kluby otwarte w podobnych lokalizacjach, nasz model doskonale realizuje potrzeby najemców, ich pracowników oraz partnerów. Nasze strefy pozwalają na realizacje rozmaitych celów, a także relaks i odpoczynek po aktywnym dniu. Dbamy o motywację, kontrolę i bezpieczeństwo w klubie w przemyślanym, ciepłym otoczeniu. Lubimy i bardzo doceniamy obiekty, które przywiązują uwagę do szczegółów, pozwalają nam wydobyć to, co najlepsze z naszej marki i organizacji. Takim miejscem jest właśnie Infinity. Na dodatkową uwagę zasługuje realizacja budowy oraz użytkowania w standardzie BREEAM, który zbliża nas do jeszcze większej dbałości o klimat i otoczenie, co jest zgodne z naszą misją „Odkrywamy UPsolutny styl życia, szanując siebie i ŚWIAT!” – powiedział Sebastian Gazda, Partner Zarządzający i Dyrektor Generalny sieci „UP” Klubów fitness z Misją.

„UP” Klub Fitness z Misją zagospodaruje niemal 1350 mkw. na pierwszym piętrze biurowca Infinity. W procesie negocjacji wieloletniej umowy najmu, Avestus Real Estate doradzała firma JLL, a najemcę reprezentowała firma Colliers.

Infinity będzie siedmiokondygnacyjnym budynkiem biurowym klasy A, w którym znajdzie się m.in. 18 727 m kw. powierzchni biurowej, 1 561 m kw. powierzchni przeznaczonej na handel oraz trzypoziomowy podziemny garaż, oferujący 311 miejsc parkingowych (w tym miejsca ze stacjami do ładowania pojazdów elektrycznych). Z myślą o rowerzystach powstanie 120 stanowisk rowerowych w zamkniętej strefie wraz z szatniami i prysznicami. Biurowiec będzie posiadał certyfikat BREEAM na poziomie Excellent, a także certyfikat WELL Health-Safety potwierdzający wysoki standard procedur bezpieczeństwa.

Biurowiec Infinity, oprócz wyjątkowej i bardzo charakterystycznej architektury, będzie mógł poszczycić się również najnowszymi technologiami, w tym innowacyjną platformą obsługi najemców autorstwa spaceOS. Rozwiązania bezdotykowe, uchylne okna oraz najwyższej jakości filtry powietrza, zapewnią bezpieczeństwo i komfort jego użytkownikom.
W Infinity zostanie również zaaranżowane imponujące lobby, w którym znajdą się dedykowane miejsca dla gości odwiedzających budynek. Na dachu biurowca powstaną przestronne tarasy z elementami małej architektury i zieleni. Wszystkie działania w ramach projektu Infinity, począwszy od prac budowlanych, przez zastosowane technologie i rozwiązania, aż po zarządzanie budynkiem, realizowane są zgodnie z kryteriami ESG, aby zapewnić niskoemisyjność biurowca i zminimalizować jego wpływ na środowisko.

Projekt architektoniczny Infinity przygotowała pracownia AD Studio, jego generalnym wykonawcą jest Eiffage Polska Budownictwo, a za komercjalizację odpowiada JLL. Wśród najemców biurowych budynku powstającego przy Placu Jana Pawła II we Wrocławiu, oprócz „UP” Klub Fitness z Misją, znajdują się m.in. Divante, FutureMeds, Medicover Stomatology, Gorąco Polecam Smaki z Piekarni, Żabka czy restauracja Toscanizzazione

Obecnie na placu budowy trwają intensywne prace instalacyjne i wykończeniowe. Zakończenie całej inwestycji zaplanowano na II kw. 2023 r.

Infinity – informacje podstawowe:

  • Łączna powierzchnia najmu – 21 847 m kw. (biura, powierzchnie handlowe na parterze i przestrzeń magazynowa)
  • Liczba miejsc parkingowych – 311 w garażu podziemnym
  • Udogodnienia dla rowerzystów: 120 stojaków rowerowych – w zamkniętej strefie w podcieniu budynku; szatnie oraz prysznice dla rowerzystów – na poziomie -1
  • Lokalizacja – Wrocław, plac Jana Pawła II (Nabycińska / Legnicka / Sokolnicza) – adres administracyjny ul. Legnicka 16
  • Inwestorzy: Alchemy Properties i Avestus Capital Partners
  • Pracownia architektoniczna: AD Studio
  • Deweloper: Avestus Real Estate
  • Generalny wykonawca: Eiffage Polska Budownictwo
  • Agent komercjalizacji: JLL
  • Zakończenie inwestycji: II kw. 2023 r.

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułOne More Game – festiwal gier planszowych w Hali Stulecia już w weekend
Następny artykuł9. Nocny Wrocław Półmaraton: Tysiąc dodatkowych pakietów startowych!
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.