Plan na „majówkę” we Wrocławiu jest tylko jeden – Nocny Targ Tęczowa. Ruszamy już 28 kwietnia w długi weekend, aby potem aż do września od czwartku do niedzieli rozgrzewać parkiet i rozpalać apetyty na świetne jedzenie i dobrą zabawę.

Relaks w gronie znajomych i chill w najlepszym wydaniu?

Zapraszamy na Nocny Targ Tęczowa – wydarzenie na wrocławskiej mapie imprez, które pozwoli Wam na nowo odkryć malownicze tereny Społem przy ul. Tęczowej. Szkoda wyjeżdżać na majówkę za miasto, lepiej zostać z nami!

Strefa muzyki i relaksu, ciekawe doznania kulinarne, kino letnie i beztroskie lenistwo na wygodnych leżakach – czekają!

Muzyczne wibracje podczas Blossom Fest na Nocnym Targu Tęczowa

Dla wielbicieli dobrego brzmienia organizatorzy przygotowali dwie sceny:
dzienną w ogrodzie i nocną w klimatycznych wnętrzach hali przy ul. Tęczowej 65.

Podczas Blossom Fest zagrają między innymi:

– Flirtini – polski duet producentów muzycznych i DJ-ów wykonujący elektroniczną muzykę taneczną, w składzie: Jan „Jedynak” Porębski oraz Kamil „Ment” Kraszewski.)

–  Kuba Karaś – muzyk The Dumplings i Karaś/Rogucki. Zdobywca Fryderyka w kategorii Fonograficzny debiut roku 2015.

– Skarby – Tomasz Stempniewicz, Patryk Rogoziński i Grzegorz Lalek, serwujący leniwe beaty, świetnie dobrane sample i nastrojowy retro szyk.

– Rafa’EL – DJ i producent muzyczny związany z brzmieniami w stylu Deep House, Progressive i Tribal.

Dzieje się na Tęczowej

 Ale nie samą muzyką człowiek żyje. Na odwiedzających Nocny Targ Tęczowa podczas majówki czeka szereg innych atrakcji, takich jak czekający na Was barber, coś czego we Wrocławiu jeszcze nie było, czyli outdorowe studio tatuażu, kino pod chmurką, gry planszowe, wymiana ubrań, serwis rowerowy oraz Lazy Sunday Piknik.

W niedzielę już od godz. 15.00 będzie można skusić się na pyszne lemoniady, piwo kraftowe i przekąski. O podniebienia gości zadbają znane i lubiane wrocławskie punkty gastro: U Wędzonych, Yamamoto Matcha&Food, Kebz, TAK-OS, Talerzyki i Bube Pizza.

Na najmłodszych uczestników będzie czekał kącik zabaw w ogrodzie.

Gotowi na świetną zabawę?

Po hucznym otwarciu majówki Nocny Targ Tęczowa rusza z cotygodniowymi wydarzeniami! W sezonie 2023 możecie spodziewać się: Pub Quizu, cotygodniowego „kina letniego pod chmurką”, licznych warsztatów oraz relaksu podczas Lazy Sunday Piknik a przede wszystkim: świetnej muzyki, Waszego ulubionego silent disco, ciekawych artystów, dj-ów z całej Polski i nie tylko oraz koncertów na świeżym powietrzu.

Dla poszukujących ciekawej lektury lub spragnionych odświeżenia własnej garderoby organizatorzy przygotowali cykliczne akcje wymiany ubrań, książek i targi rękodzieła. Miłym akcentem, szczególnie dla męskiej części gości, będą częste wizyty barbera, który zajmie się darmowym strzyżeniem.

Miłośnicy jednośladów skorzystają z pomocy serwisu rowerowego, a właściciele czworonogów będą mogli sprawić swoim pupilom prezent na targach dla piesków.

Godziny otwarcia majówka:

piątek- sobota: 17.00 – 04:00

niedziela – 15.00 – 04:00

poniedziałek 17-00 – 00.00

wtorek 17:00 – 04:00

Następnie co tydzień od czwartku do niedzieli:

czwartek 17.00 -00:00

piątek 17.00 – 04:00

sobota 17-04 – 04.00

niedziela 15-00 – 00.00

* w czerwcu również w środy od 17-00

Więcej informacji:

https://www.facebook.com/nocnytargteczowa

 

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykuł8 miejsc, które warto zobaczyć na obrzeżach Wrocławia
Następny artykułNowe wrocławskie pomniki przyrody. To m.in. grupa 10 dębów na polach irygacyjnych
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.