Nadchodzi Sylwester, a z nim niepowtarzalna okazja na spędzenie niezapomnianej nocy w jednym z piękniejszych miejsc we Wrocławiu – Concordia Design na Wyspie Słosowej. W tym roku restauracja Concordia Taste zaprasza na Kolację Sylwestrową pełną smaku i elegancji. Zaskakujące dania, polskie wina od lokalnych dostawców i atmosfera z dala od codziennego zgiełku. Nowy Rok warto z kolei przywitać na Tarasie Wdech/Wydech na dachu budynku. Sprawdźcie jakie atrakcje przygotowano jeszcze na ten wieczór.

Kolacja Sylwestrowa w Concordia Taste!

Już od godziny 20:00 Restauracja Concordia Taste w Wrocławiu będzie gotowa na przyjęcie gości na wyjątkową Kolację Sylwestrową. Szef Kuchni wraz z doświadczoną obsługą zadba o niezapomniane doznania kulinarno-winnego charakteru tego wyjątkowego wieczoru.

Restauracja przygotowała dwie wersje menu – mięsną i wegańską, aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Wyboru dokonacie podczas rezerwacji. Cena za dwie osoby to 550 złotych. Pamiętajcie, że rezerwacje miejsc są obowiązkowe.

Przed północą przeniesiecie się na taras na dachu, by powitać Nowy Rok w otoczeniu malowniczej panoramy Wrocławia. Kieliszek polskich bąbelków w dłoni, serwowany przez personel, ułatwi Wam wejście w 2024 rok w szampańskich nastrojach i z unikalnym widokiem na miasto.

Restauracja będzie dostępna aż do 2:00

Powitaj Nowy Rok na tarasie Wdech/Wydech

Od godziny 22:00 Taras Wdech/Wydech będzie otwarty dla wszystkich chętnych, gotowych powitać Nowy Rok w wyjątkowy sposób. DJ zadba o dobrą atmosferę, a barmani serwować będą trunki, żebyście mogli celebrować nadejście 2024 roku w najlepszym stylu.

Bilety na wejście na taras można nabyć już teraz. Pula I (40 PLN) dostępna jest do 15 grudnia lub wyczerpania zapasów, a Pula II (50 PLN) dostępna jest do 31 grudnia do godziny 16:00. W dniu wydarzenia bilety można nabyć przy wejściu za kwotę 59 PLN.

W cenie biletu wejścia – kieliszek prosecco.

Wyjątkowe miejsce zdobywcą 1. miejsca w konkursie architektonicznym

Warto wspomnieć, że wnętrza Restauracji Concordia Taste zostały niedawno uhonorowane 1. miejscem w kategorii Przestrzeń Publiczna na renomowanym konkursie architektonicznym ART in ARCHitecture Festival.

Rezerwacje i Bilety

Rezerwacja stolików w Restauracji Concordia Taste Tutaj.
Bilety na wejście na Taras Wdech/Wydech dostępne są Tutaj.

Niezapomniana nocy sylwestrowa w Concordia Design w Wrocławiu!

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułPeDeT Renoma już otwarty! Nowe miejsca na kulinarnej mapie Wrocławia
Następny artykułPłaszcze zimowe damskie – twój modowy sojusznik w mroźne dni
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.