Wrocław: Przyjdź na konferencję ,,Odkryj swój potencjał” i posłuchaj znanych mówców motywacyjnych!

0
a

We Wrocławiu już w październiku odbędzie się konferencja ,,Odkryj swój potencjał”. Prelegentami będą znani mówcy motywacyjni. To dobra okazja do zobaczenia nowych możliwości w rozwoju osobistym i zawodowym.

Wydarzenie będzie miało miejsce 22 października w Hotelu Mercure przy pl. Dominikańskim.

Dlaczego warto wziąć udział w konferencji?

Twoje życie kręci się na „autopilocie”? Jesteś w ciągłym biegu? Praca pochłania większość Twojego czasu? Czujesz się przemęczony i wypalony?  Nie potrafisz się zatrzymać, odciąć od internetu, odpocząć w ciszy i spokoju?

A może myślisz o zmianie pracy, przebranżowieniu, własnym biznesie? Chcesz budować jakościowe życie, ale brakuje Ci odwagi, aby wyjść poza swoją strefę komfortu.

Tak wygląda obecnie życie większości z nas. Jesteśmy przemęczeni i zestresowani, żyjemy na „autopilocie”, szukamy szczęścia w rzeczach materialnych, którymi szybko się nudzimy. Stawiamy sobie cele, które nawet po realizacji nas nie cieszą. Cały czas potrzebujemy nowych wyzwań i podnosimy sobie poprzeczkę, nie zastanawiając się co tak naprawdę jest dla nas ważne. Pragniemy coś zmienić, ale nie wiemy jak. Coraz więcej osób czuje wypalenie zawodowe, życiowe, rodzicielskie, popada w depresję.

Czujesz, że powyższy opis jest o Tobie? Przyjdź na konferencję! Przekonaj się, że jesteś w stanie odzyskać kontrolę nad swoim życiem, odnaleźć swój potencjał i poczuć siłę i moc do zmiany.

Zaproszeni prelegenci to eksperci biznesu i rozwoju osobistego

Pokażą Ci jak zadbać o równowagę pomiędzy życiem zawodowym a prywatnym, wskażą Ci narzędzia do poznania własnych talentów i mocnych stron, dowiesz się jak włączyć ćwiczenia fizyczne i dietę do swojego życia, aby dodały Ci energii i wpłynęły pozytywnie na Twoje życie.

Posłuchaj również naszych gości specjalnych, którzy przeżyli wypalenie zawodowe i przedstawią Wam swoje historie. Każdy może odkryć swój sposób na pokonanie trudności. Nie zawsze zmiana firmy jest konieczna, czasami wystarczy przejść do innego działu, zmienić zakres obowiązków lub zmienić prowadzony styl życia, który ma również duży wpływ na Twoje wyczerpanie. Przede wszystkim musisz znaleźć źródło Twojego wypalenia i złego samopoczucia.

Podczas konferencji wystąpią m.in.:

  • Jacek Walkiewicz – psycholog, mówca motywacyjny, od 20 lat aktywnie uczestniczy w rozwoju edukacji dorosłych, autor programów szkoleniowych i wykładów dla ponad 600 firm, autor książek “Rozmyślnik Jacka Walkiewicza”, “Pełna MOC życia” i “Pełna MOC możliwości”, ceniony za wiedzę merytoryczną i inspirujący, narracyjny, pełen humoru sposób prowadzenia spotkań.
  • Jonatan Kujawa – dietetyk, fizjoterapeuta, szkoleniowiec, trener, mistrz Polski w karate. Pracuje z topowymi sportowcami i klubami sportowymi z Polski oraz zagranicy, z medalistami mistrzostw Polski, Europy, świata oraz olimpijczykami. Sam zdobył kilkanaście medali Mistrzostw Polski w karate.
  • Renata Gut – przedsiębiorca, trener biznesu i edukacji od 35 lat, wykładowca na Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie, prowadzi autorskie programy: przedmiot „Zarządzanie sobą” dla kierunków MBA oraz kurs „Odkryj swoje Talenty i mocne strony. Zarządzanie Sobą na Zielonej Ścieżce”. )
  • Agnieszka Spólnik – Dyrektor Biura Transformacji Bankowości Detalicznej, Chief Product Owner w Tribe Channel Excellence & Omnichannel Orchestration w banku Credit Agricole. Certyfikowana coach Instytutu Talentów Gallupa oraz nauczycielka jogi.
  • Anna Gierasimowicz – Doradca, konsultant rozwojowy, zafascynowana diagnozą i rozwojem ludzkiego potencjału. Wieloletni mentor Uniwersytetu Wrocławskiego, Absolwentka MBA na Akademii L. Koźmińskiego w Warszawie ze specjalizacją HR. Wieloletni menedżer i doradca strategiczny w obszarze HR. Wykładowca szkół biznesu. Protagonista idei świata VUCA.

Uczestnictwo w wydarzeniu „Odkryj swój potencjał” pomoże Ci pokonać Twój strach przed zmianą, uświadomisz sobie, że blokujące ograniczenia są tylko w Twojej głowie i właśnie Ty masz moc, aby je pokonać i zmienić swoje życie na lepsze!

Wspaniali prelegenci, cały dzień wartościowych wykładów, motywacji, inspiracji i networkingu! Nie może Cię zabraknąć!
PROGRAM:
8:30-9:30 – Rejestracja gości, poranna kawa i networking
9:45-10:45 – JONATAN KUJAWA – Wpływ odżywiania i aktywności fizycznej na Twoją efektywność w pracy i w życiu
10:50-11:50 – JACEK WALKIEWICZ – Twoja wewnętrzna MOC
11:55-12:30 – Goście specjalni
12:30-14:00 – Przerwa na lunch i networking
14:00-15:00 – ANNA GIERASIMOWICZ – Łatwopalni w czasach VUCA – czyli o tym jak utrzymać świadomą równowagę w życiu
15:05-16:05 – AGNIESZKA SPÓLNIK – Techniki oddechowe pomagające przezwyciężyć stres
16:05-16:35 – Przerwa na kawę i networking
16:35-17:35 – RENATA GUT – Dlaczego warto budować życie na Talentach i Mocnych Stronach
17:40-18:00 – Zakończenie
Więcej informacji na stronie: kliknij

 

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułRodzinny piknik naukowy w Łukasiewicz – PORT. Pokazy, zwiedzanie laboratoriów, atrakcje dla dzieci
Następny artykułTakiego Halloween we Wrocławiu jeszcze nie było!
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.