Wrocław: Otwarcie sezonu w Ogrodzie Botanicznym! Wiosna w ogrodzie i Festiwal Magnolii

0

Wrocławski Ogród Botaniczny rozpoczyna sezon już 1. kwietnia. Wiosna zawitała już do miasta, choć kilka cieplejszych dni za nami i teraz czeka nas chwilowe załamanie pogody. Drzewa zdążyły na szczęście zakwitnąć i pięknie ozdabiają przestrzeń wokół nas.

Pierwsze oznaki wiosny możecie podziwiać od piątku 1. kwietnia w Ogrodzie Botanicznym we Wrocławiu. Sezon rozpocznie się wieloma ciekawymi atrakcjami: spacerami, kiermaszami, a nawet koncertami.

3 kwietnia odbędzie się na pierwsze wydarzenie w sezonie „Przejdźmy się po Ogrodzie-spacer z Dyrektorem” o godzinie 12.00.

Wiosna w Ogrodzie

10. kwietnia Ogród Botaniczny zaprasza na kiermasz roślin i żywności ekologicznej ,,Wiosna w ogrodzie”. W programie wykłady z przyrodnikami, konkursy i zabawy dla dzieci.

Festiwal Magnolii

24. kwietnia w Ogrodzie będziemy świętować otuleni zapachem kwitnącej magnolii. Festiwal Magnolii co roku przyciąga miłośników tych magicznych drzew.

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Ogród Japoński Wrocław: 6 powodów dlaczego warto go odwiedzić

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykuł10. Bloki PRL-u – adwokat diabła. Osiedle pod Jaworami
Następny artykułWrocław: Znów zabrzmią organy Englera. Cykl BEZPŁATNYCH koncertów
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.