a

11 listopada o godz. 11:11, w Święto Niepodległości Odra Centrum zaprasza na darmowy spływ kajakowy z przewodnikiem po centrum naszego pięknego Wrocławia. To okazja do wspólnego aktywnego świętowania na pięknej rzece Odrze.

Popłyń i poznaj Wrocław z zupełnie nowej perspektywy, z perspektywy rzeki.

Po wspólnym pływaniu, przez następne dwie godziny, do 14:30 możecie kajakować gdzie chcecie, za darmo. Tego dnia, gdy w kawiarni Odra Cafe pochwalicie się zdjęciami ze spływu, dostaniecie zniżkę na kawę.

PLAN SPŁYWU
11:11 – spotykanie w Odra Centrum, wypłynięcie na Odrę, w stronę miasta
12:30 – powrót do Odra Centrum / dwie godziny na wolne pływanie i chillout na wodzie
14:30 – zakończenie eventu

MIEJSCE STARTU
Odra Centrum, Wrocław, ul. Wybrzeże Słowackiego 5B (obok Mostu Grunwaldzkiego)

WODNIACY!
Wszyscy wodniacy ze swoimi jednostkami, zaproszeni są do dołączenia do spływu (oczywiście z powiewającą biało-czerwoną flagą na pokładzie

NA SPŁYW KAJAKOWY OBOWIĄZUJE REZERWACJA
Udział w spływie jest bezpłatny, ilość miejsc jest ograniczona, wymagana jest rezerwacja miejsca, decyduje kolejność zgłoszeń.

Rezerwacja miejsca:

tel. 506 563 498 (pon-pt, 9:00-17:00) (możliwa także wiadomość SMS)
e-mail. przystan@onwater.pl

W tytule wiadomości należy wpisać: Spływ Niepodległościowy, ilość osób oraz imię i nazwisko. Rezerwacja obowiązuje po potwierdzeniu jej przez organizatora.

POGODA
,,Leszcze wymiękają a my nie. Mroczna pogoda nas nie zatrzyma, mamy alternatywę. Nie czekaj, liczba miejsce ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń!” – zapowiadają organizatorzy.

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułWe Wrocławiu powstało nowe interaktywne miejsce – Pixel XL. Wyobraź sobie, że cała podłoga to gra!
Następny artykułJesienne prace ogrodowe – szybko i sprawnie
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.