Wrocław na weekend. 10 najciekawszych wydarzeń [22-24 października 2021]

0

Czujecie już ten jesienny klimat? Na dworze temperatury robią się coraz niższe, ale weekend zapowiada się słoneczny. Zamiast siedzieć w czterech ścianach, lepiej skorzystać z oferty wydarzeń, które czekają na Was w najbliższych dniach we Wrocławiu.

Oto zestawieniu 10 najciekawszych naszym zdaniem propozycji na weekend. Znajdziecie w nich coś dla spragnionych dobrego jedzenia, dobrej książki i dobrej zabawy. Sprawdźcie koniecznie!

Z powrotem

1. Natural Beauty – targi kosmetyków naturalnych i wegańskich

Ekologiczne kremy, mydła, balsamy, środki gospodarstwa domowego oraz naturalne świece. Te i wiele innych naturalnych produktów będziecie mogli znaleźć na odbywających się już po raz 19. Targach Natural Beauty.

23-24 października Centrum Kultury Czasoprzestrzeń, czyli dawna Zajezdnia Dąbie we Wrocławiu zapełni się polskimi markami oraz manufakturami kosmetyków naturalnych i wegańskich. Nie zabraknie również przedstawicieli znanych i popularnych zagranicznych firm kosmetycznych.

Targi Natural Beauty będą częścią festiwalu #KupujŚwiadomie (www.kupujswiadomie.pl), podczas którego swoje oferty zaprezentuje 120 wystawców z całej Polski.

Termin: 23-24.10.2021r.
Miejsce: Zajezdnia Dąbie, Czasoprzestrzeń

Wstęp wolny

Zobacz: strona www wydarzenia

Z powrotem
Poprzedni artykułWdrożenie miejsc płatnych na ulicy Komuny Paryskiej
Następny artykułZOO Wrocław szuka imienia dla małego leniwca!
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.