Wrocław: Na scenie plaży HotSpot wystąpi Jann!

0
W ostatni piątek lipca na HotSpotowej scenie pojawi się Jann – artysta, który szturmem zdobył serca polskiej publiczności i zyskał rozpoznawalność za granicą.
Jego piosenki znalazły się na najważniejszych playlistach w serwisie Spotify w kraju, a singiel “Gladiator” podbił również streamingi poza granicami Polski.
Zadebiutował pod koniec 2020 roku singlem „Do you wanna come over?” wydanym pod szyldem FONOBO Label. Kontynuując współpracę z wytwórnią, wypuścił kolejne utwory, a w marcu zeszłego roku ukazała się jego debiutancka EP-ka “POWER”.
To będzie wyjątkowy koncert, wydarzenie, na którym trzeba być!  Nie może Was zabraknąć!
piątek 28.07.2023
otwarcie bram: 19:00 / start 20:00
bilety: biletomat.pl/bilety/jann-x-hotspot-wroclaw-13694/
Wrocław | HotSpot
OSOBY NIEPEŁNOLETNIE:
Osoby poniżej 16 roku życia mogą wziąć udział w koncercie wyłącznie pod opieką przedstawiciela ustawowego lub innego dorosłego opiekuna. Bilety wstępu należy nabyć zarówno dla osoby małoletniej, jak i dorosłej. Osoby niepełnoletnie, które ukończyły 16 lat, mogą uczestniczyć w wydarzeniu pod warunkiem posiadania ważnego biletu, z pisemnym oświadczeniem opiekuna prawnego na uczestnictwo w koncercie.
Zgoda do pobrania: https://tinyurl.com/2p9fuzkd
Partnerem wydarzenia jest Hardmade.
Dołącz do wydarzenia: kliknij

nie przegap żadnego wydarzenia, obserwuj HotSpot na IG: instagram.com/hotspot_beachbar/

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułRola zakładu pogrzebowego w procesie żałoby
Następny artykułWrocław: Ruszyły Wieczory w Arsenale z muzyką kameralną! [POZOSTAŁY 3 KONCERTY]
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.