wrocław koncerty
a

Wrocław Koncerty – przegląd koncertów 11/02-17/02

Wrocław Koncerty – przed nami tydzień pełen miłości, słodkości i namiętności, czyli tydzień, w którym obchodzimy Walentynki. My jednak życzymy Wam jak najwięcej czułości nie tylko przez ten jeden dzień, ale przez wszystkie 365 dni w roku. Czy jest coś lepszego, co można podarować swojej drugiej połówce z okazji Święta Zakochanych niż muzyka?

11/02/godz. 20:30

Dla wielbicieli 14 lutego mamy dobrą wiadomość, że Wrocław oferuje z tej okazji bardzo dużo koncertów, spotkań itp. nie tylko dopiero w czwartek. Na przykład w poniedziałek w Vertigo odbędzie się nietypowy Walentynkowy Stand-up poświęcony właśnie tematyce miłości. Wystąpią Krzysztof Dz i Krzysztof Jahns. Aura tego Jazz-clubu idealnie sprzyja rozpoczęciu tygodnia pełnego emocjonalności.

Link do wydarzenia i biletów: https://www.biletin.pl/walentynkowy-stand-up

12/02/godz. 20

Walentynkowa Siesta W Drodze to koncert oferowany w ramach Ethno Jazz Festival. Po raz pierwszy we Wrocławiu w Sali Gotyckiej Starego Klasztoru wystąpi Dino D’Santiago. Stolica Dolnego Śląska to przedostatni przystanek na jego trasie koncertowej w tym roku! Portugalski muzyk został zaproszony m.in. do projektu z samą Madonną! Co ważne artysta skupia się na jednoczeniu muzyką mieszkańców Cape Verde (Republika Zielonego Przylądka) oraz wszystkich tych, którzy zasiedlają okolice Lizbony lub wyjechali z Portugalii. W końcu sztuka najmocniej i najpiękniej łączy ludzi.

Link do wydarzenia i biletów: http://staryklasztor.com.pl/bilety/ddsantiago

13/02/godz. 20

Muzyka to nie tylko śpiew czy instrumenty, ale również taniec. A taniec z kolei pobudza kolejne zmysły. Zwłaszcza taniec namiętności, czyli tango. Ten jednak wieczór nie będzie ani koncertem, ani pokazem tanecznym, lecz fuzją artystyczną pełną muzyki pod różnymi postaciami. Usłyszymy znakomitego wokalistę: Andres Martorell* (z Urugwaju), który wykona pieśni z czasów Złotej Ery Tanga. Wraz z nim wystąpi laureatka The Voice of Poland: Anna Ozner. Z kolei Anna Iberszer i Piotr Woźniak zadbają o najgorętszą oprawę choreograficzną dla tego wieczoru. Tango Attack – Buenos Aires Tango Show w Starym Klasztorze!

Link do wydarzenia i biletów: https://iframe41.biletyna.pl/event/buenos

*Organizator największego międzynarodowego obozu wokalnego w Polsce (Warsaw Vocal Studio): http://europeanvocalcamp.com

14/02/godz. 21

Z okazji Walentynek Wrocław przyszykował mnóstwo różnych możliwości. Jednak do naszego zestawienia wybraliśmy tę, która wiąże się z Królową Serc, czyli Queen B. Beyonce Night w kolejnej odsłonie wraca do Nietoty. Największe przeboje zaśpiewają Natalia Szczypuła oraz Ola Turoń. Oprócz usłyszenia takich hitów jak „Single ladies”, „Survivor”, „Halo” czy „Crazy in love” będziecie mogli również ich skosztować, ponieważ barmani z okazji Święta Miłości przygotują dla Was drinki o takich właśnie nazwach. Sprawdźcie koniecznie czy wrażenia Waszego zmysłu słuchu i zapachu są ze sobą pokrewne i odczuwają to samo.

Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/1557901491023198/

15/02/godz. 20:30

„Ten kto chociaż raz miał okazję uczestniczyć w koncercie Erith, wie, że nie jest to zwykła dziewczyna, która pewnego dnia postanowiła zacząć śpiewać. Erith ma swój kosmiczny świat, w którym jest wyjątkowo szczera i naturalna. Urzeka słuchaczy wrażliwością i magiczną energią”- Outrave. Ta rekomendacja to chyba idealny opis piątkowej propozycji. Erith to młoda artystka z Gliwic, która na swoich koncertach, a raczej performencach przenosi publiczność do odległej galaktyki, a jej wehikułem czasu jest looper, dzięki któremu jest w stanie połączyć sample wokalu i różnych instrumentów. Żeby tego było mało, całość wykończona jest przez zmysłowy taniec i grę świateł. Erith – Speed of light tour już w piątek w Surowcu.

Link do wydarzenia i biletów: https://goout.net/pl/bilety/erith

16/02/godz. 15

Jeden z naszych ulubionych klubów muzycznych, w którym odbywają się koncerty, o których bardzo często Was informujemy, czyli Vertigo, obchodzi swoje czwarte urodziny! Z tej okazji po raz kolejny będzie możliwość przejechania się jedynym w swoim rodzaju grającym tramwajem. Urodzinowy Jazz Tramwaj Vertigo wyruszy o godzinie 15 spod Opery a kierować się będzie w stronę ZOO. Poniżej prezentujemy dokładny rozkład tramwaju:

jazz tramwaj

A o godz. 12 Vinyl za 5! Koniecznie wpadajcie, gospodarze obdarują Was wejściówkami na koncerty!

Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/552476541897243/

17/02/godz. 19

W tym tygodniu wyjątkowo dużo tańca w naszym przeglądzie Wrocław Koncerty. Na zakończenie zapraszamy do Narodowego Forum Muzyki. Tam z kolei będzie można podziwiać niezwykły pokaz taneczny – Backbone. Jest to taniec inspirowany „kręgosłupem” kontynentów, artyści zabiorą Was w podróż po ludzkich (nie)odkrytych terenach. Red Sky Performance to kanadyjska grupa, która przoduje wśród zespołów łączących taniec, muzykę oraz teatr.

Link do wydarzenia i biletów: http://www.nfm.wroclaw.pl/backbone

Za tydzień zapraszamy na przegląd Wrocław Koncerty 18/02-24/02

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułLaboratorium LTE i 5G we Wrocławiu
Następny artykułTajemniczy sześcian we Wrocławiu