wrocław koncerty

Wrocław Koncerty – przegląd koncertów 12/11-18/11

Wrocław Koncerty – w tym tygodniu zdecydowanie istotnym wydarzeniem w świecie muzycznym jest piątkowy koncert inauguracyjny Jazztopadu. Festiwal trwa tylko 9 dni, więc warto uważnie przejrzeć program i wybrać coś dla siebie. 

12/11/2018 godz. 18/ bezpłatne

Poniedziałek polecamy spędzić w sposób niekonwencjonalny – może nauka gry na bębnach afrykańskich? W Pracowni Bębnów Mariusza Raźnego dzieją się cuda i Wy możecie w tym procesie wziąć udział. Djembe i dundun mogą okazać się instrumentami bliskimi Waszym sercom, a może zainspirują Was do podróży do Gwinei?

Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/548925792191328/

13/11/2018 godz. 19

Kiedy słucha się jej głosu wyczuć można, że śpiewa ona nie tylko głosem i nie tyle, co sercem, lecz robi to całą swoją duszą. Można powiedzieć, że dosłownie muzykę ma we krwi. Natalia Kukulska zabrzmi akustycznie, prezentując swój najnowszy album „Halo tu Ziemia”. Czy Impart zamieni się w ziemię obiecaną?

Link do wydarzenia i biletów: https://strefakultury.pl/wydarzenie/natalia-kukulska

14/11/2018 godz. 20

Luxtorpeda z pewnością kojarzy się z brzmieniem rockowym. Jednak nie pierwszy raz wokaliści polskiej sceny muzycznej prezentują się w nowej odsłonie. Tak też Hans jest również członkiem grupy Pięć Dwa. Świetnie odnajduje się zarówno w rocku, jak i w hip-hopie W Starej Piwnicy zagrają zarówno kawałki z nowego albumu, jak i znane i kultowe już numery.

Link do wydarzenia i biletów: http://starapiwnica.com.pl/bilety/?fbclid

15/11/2018 godz. 21

Niestety U2 ominęło polskie miasta w swojej tegorocznej trasie koncertowej, jednak nic straconego! Jeśli chcecie posłuchać największych przebojów irlandzkiego zespołu, wpadajcie do Nietoty na wieczór z U2.

Link do wydarzenia i biletów: https://www.facebook.com/events/20731399

16/11/2018 godz. 19

Długo wyczekiwany przez miłośników jazzu koncert inauguracyjny festiwalu Jazztopad, czyli koncert Chicka Corea. Zdobycie 22 nagród Grammy to tylko ułamek wśród wyróżnień i osiągnięć pianisty. W Narodowym Forum Muzyki będziemy mogli usłyszeć koncert solowy, jak i również dla najbardziej spragnionych chwil z jazzmanem, przed koncertem jest możliwość wzięcia udziału w spotkaniu z artystą.

Link do wydarzenia i biletów: https://bilety.nfm.wroclaw.pl/uzytkownik/chickcorea

17/11/2018 godz. 20

Kiedy myślimy o odkryciach ostatniego czasu, to z pewnością Ralph Kamiński jest jedną z pierwszych osób, których to dotyczy. Artysta bardzo oryginalny, udowadniający, że kluczem do osiągnięcia sukcesu nie jest podążanie tą samą mainstreamową ścieżką, lecz przede wszystkim twórczość w zgodzie ze samym sobą. W Starym Klasztorze wspólnie będziemy mogli Pożegnać się z morzem.

Link do wydarzenia i biletów: https://biletyna.pl/event/Ralph-Kaminski

18/11/2018 godz. 20

Młodzi i zdolni, czyli Bartek Deryło i Piotr Świętoniowski. Muzycy zagrają część materiału z debiutanckiego albumu, nad którym obecnie pracują. Będzie to projekt „Electric Live Act”. Zapraszamy na zakończenie tygodnia do Vertigo.

Link do wydarzenia i biletów: https://www.biletin.pl/electricliveact

Za tydzień przegląd Wrocław Koncerty na tydzień 19/11-25/11

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułOtwarcie Parku Mamuta na Oporowie
Następny artykułBOKKA zagra we Wrocławiu w cyklu Let’s Play in Centennial Hall – już 16 listopada! [KONKURS]