Wrocław: Kolejna Potańcówka na Placu Wolności już w weekend!

0
fot. wroclaw.pl

Potańcówki na Placu Wolności cieszą się ogromnym zainteresowaniem mieszkańców Wrocławia. Pierwsza tegoroczna taneczna impreza przy NFM przyciągnęła setki osób. Organizatorzy poinformowali już o kolejnej dacie wydarzenia. Potańcówka Wrocławska odbędzie się już w najbliższą sobotę (9. lipca) w godz. 18:00 – 23:00 

Organizatorzy zapraszają wszystkich wrocławian w każdym wieku i na każdym poziomie tanecznego wtajemniczenia. Będzie muzyka z różnych stron świata i  animatorzy tańca. Emocje gwarantowane.

Potańcówka otwarta jest dla wszystkich chętnych wrocławian – niezależnie od ich wieku – którzy chcieliby spotkań się znajomymi i rozerwać przy muzyce i tańcu.

Wydarzenie odbędzie się w sobotę 9.07 na Placu Wolności od godziny 18.00 i potrwa do 23.00. Idea polega na tym, żeby zamienić małe potańcówki osiedlowe w jedną dużą, gdzie mieszkańcy z różnych osiedli będą mogli się poznać i wspólnie spędzić czas.

Tym razem motywem przewodnim zabawy będą rytmy latino. Spodziewać się można wielu muzycznych niespodzianek, o co zadba DJ Ewelina GRA.

Organizatorzy z Wrocławskiego Centrum Rozwoju Społecznego szykują strefę odpoczynku z wygodnymi leżakami i ławkami, strefę gastro oraz bar wodny z bezpłatną smakową kranówką od MPWiK Wrocław.

Do wspólnej zabawy i tanecznych dobrych relacji zaproszeni są wszyscy – mieszkańców, Waszych gości, turystów.

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykuł5 połączeń turystycznych z Krakowa – gdzie warto wybrać się samolotem lub pociągiem
Następny artykułW Kinie Nowe Horyzonty zobaczymy film o dinozaurach sprzed niemal stu lat! Pokaz specjalny z muzyką na żywo
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.