Wrocław i kolejny klub fitness i siłownia, tym razem otwarty 24h

0
a

Mając taki ogrom klubów fitness we Wrocławiu i dysponując szeroką ofertą dostosowaną zarówno do ćwiczących w godzinach porannych jak i godzinach wieczornych, Just GYM zdecydował się otworzyć siłownię wraz z ogromną przestrzenią fitness.

Just Gym we Wrocławiu to nowe miejsce na mapie fitnessowej. Ogólnopolska sieć klubów fitness posiadająca obecnie 14 klubów na terenie Polski, pojawiła się po raz pierwszy w województwie dolnośląskim.

Misją Just GYM jest bycie najbliżej klubowiczów i zapewnić im możliwości ćwiczenia w najbliższej okolicy, dostarczając sprzęt najwyższej jakości, w najlepszej cenie.

Fitness ma być na wyciągnięcie ręki dla każdego i barierą utrzymania swojego zdrowego stylu życia nie może być cena, czy też odległość klubu od miejsca zamieszkania.

Każdy z nas chcąc utrzymać swoje ciało w najlepszej formie nie zwracając uwagi na to, czy celem fitnessowym jest schudnięcie, pozbycie się cellulitu czy też cel treningowy jaki stoi wielokrotnie przed uczestnikami biegów, maratonów, triathlonów, czy też swoich prywatnych celów.

Jaki klub fitness wybrać dla siebie?

Szukając najlepszego z możliwych klubów fitness bierzemy pod uwagę wiele czynników:

– klub fitness Wrocław czynny całą dobę

– siłownia z ofertą dużego obciążenia – siłownia dla kulturystów

– ilość stref treningowych

– duża przestrzeń

– bliskość dla ćwiczących

– zajęcia fitness w cenie karnetu

Oferta Just GYM skierowana jest do osób, dla których fitness nie kojarzy się tylko z osiąganiem konkretnych wyników, ale przede wszystkim ze zdrowym stylem życia.

Oferta dla klubowiczów to Karnet OPEN w cenie 59 zł/miesiąc.

W tej cenie oprócz możliwości ćwiczenia na najnowszym sprzęcie sportowym marki Martix oraz Escape Fitness, zajęcia grupowe są w cenie, a nasz klub możesz odwiedzić dowolną ilość razy w miesiącu.

TERMINARZ ZAJĘĆ FITNESS >> SPRAWDŹ

Oprócz ceny i możliwości przy zakupie karnetu, warto zwrócić uwagę na maszyny w klubie fitness.  12 stref treningowych zostało specjalnie zaprojektowanych, tak aby każdy klubowicz mógł skorzystać z oferty.

– strefa cardio

– strefa cycling

– strefa sztuk walki

– strefa funkcjonalna

– strefa wolnych ciężarów

– strefa strefa maszyn półwolnych

– strefa zajęć fitness

– strefa HIIT

– strefa maszyn izolowanych

– strefa stretchingu

– strefa rozgrzewki i wyciszenia

– strefa core – mięśnie głębokie (TRX, drabinki, itp)

Just GYM WROCŁAW
Centrum Handlowe Auchan Bielany
55-040 Bielany Wrocławskie

  1. Francuska 6

tel. +48 881 660 480
email: wroclaw.francuska@justgym.pl

www.justgym.pl

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułPomysły na prezent – 7 wyjątkowych propozycji we Wrocławiu
Następny artykułMagnolia rozda 350 flower boxów na Walentynki! [SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY]
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.