Magnolia rozda 350 flower boxów na Walentynki! [SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY]

0

Nawet 350 flower boxów, przygotowanych specjalnie na dzień zakochanych, rozda największe centrum handlowe na Dolnym Śląsku. Już w najbliższy piątek rusza specjalna akcja walentynkowa, w której będzie można otrzymać bukiet świeżych kwiatów w efektownym pudełku. 

 Jedną z ciekawszych atrakcji walentynkowych we Wrocławiu przygotowała Magnolia Park. Dla klientów, którzy w piątek 14 lutego zrobią zakupy na kwotę co najmniej 200 zł centrum handlowe przygotowało dedykowane flower boxy. Aby odebrać prezent, wystarczy okazać paragon na wskazaną kwotę. Możliwe jest także łączenie paragonów, jednak maksymalnie z dwóch sklepów. Efektowne kwiatowe upominki będą wydawane w punkcie akcji (obok salonu Empik i Super-Pharm) od godz. 12.00 do 20.00 lub do wyczerpania zapasów.

Na szczególne okazje często poszukujemy oryginalnych upominków. Zamiast tradycyjnej wiązanki kwiatów, dobrym rozwiązaniem może okazać się nowoczesny flower box. Kompozycja kwiatów w estetycznym pudełeczku to nie tylko przyciągający wzrok, ale i praktyczny pomysł na walentynkowy podarunek. Dzięki specjalnemu wypełnieniu dna pudełka kwiaty zachowują trwałość, co pozwala obdarowanej osobie dłużej cieszyć się ich wyglądem i zapachem. – Flower box to nie tylko propozycja na prezent. Kwiatowa kompozycja może się stać również elementem dekoracji wnętrza – mówi Marta Kocik, Manager ds. marketingu i PR Magnolia Mark i dodaje: – To kolejna z naszych akcji, w której stawiamy na oryginalny, wykonywany ręcznie upominek. Biorąc pod uwagę, jaką popularnością cieszyły się lasy w słoju czy świąteczne wieńce przygotowane przez wrocławskich florystów, jestem przekonana, że walentynkowe flower boxy również przypadną do gustu naszym klientom. 

Na wszystkich klientów, którzy odwiedzą Magnolia Park 14 lutego czeka szereg specjalnych ofert walentynkowych przygotowanych przez wybrane sklepy. Nie zawiodą się nie tylko amatorzy klasycznych upominków, ale także osoby, które planują wybrać się w ten dzień na seans filmowy lub romantyczną kolację.

Walentynki w Magnolia Park
14 lutego 
Godziny: 12.00-20.00 (lub do wyczerpania zapasów)
Magnolia Park, plac obok Empiku
Wrocław – ul. Legnicka 58

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułWrocław i kolejny klub fitness i siłownia, tym razem otwarty 24h
Następny artykułWrocławski Teatr Lalek zaprasza na Walentynkowy spektakl improwizowany! [WYGRAJ BILETY]
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.