Wrocław: Gwiazdorskie spektakle komediowe na scenie Impart Centrum  – 30% taniej!

0

Katarzyna Skrzynecka, Wiktoria Gąsiewska, Tomasz Bednarek, Marek Kaliszuk, Michał Koterski, Bartosz Żukowski, Katarzyna Bujakiewicz, Rafał Cieszyński, Tomasz Oświeciński oraz wiele innych znakomitych aktorów wystąpi już niebawem na nowej scenie Impart Centrum, w wystawianych tam spektaklach komediowych. 

Z okazji otwarcia nowej przestrzeni Impartu, przy ul. Piłsudskiego 19 (w dawnej siedzibie NFM) bilety na spektakle oferowane są w cenie – 30%!

WIECZÓR PANIEŃSKI PLUS – spektakl komediowy | 23.03.2023

Komedia teatralna Marcina Szczygielskiego w reżyserii Marii Seweryn.

Wieczór panieński zdarza się raz… na jakiś czas. Trzy przyjaciółki po przejściach z przytupem wkraczają na nowe drogi życia. Irena przyjmuje oświadczyny bogatego biznesmena, a choć daty ślubu jeszcze nie wyznaczono, trzeba wydarzenie uczcić. Jak? Oczywiście organizując wystrzałowy, szalony wieczór panieński. Pech w tym, że panienki nie są już panienkami, termin imprezy trudno wcisnąć w napięte grafiki pracujących uczestniczek, zamówione atrakcje jedna po drugiej biorą w łeb, a występ przystojnego striptizera, który miał stanowić gwóźdź wieczoru, okazuje się… gwoździem do trumny szampańskiej zabawy. Panieński wieczór zmienia się w wielką awanturę, która potęguje wezwany na pomoc były mąż przyszłej panny młodej. Okazuje się, że to, czego sobie życzymy nie zawsze jest tym, czego potrzebujemy, a serce i rozum najczęściej stoją po różnych stronach barykady – Marcin Szczygielski.

Obsada:
Katarzyna Skrzynecka
Wiktoria Gąsiewska / Monika Mazur
Anna Iberszer
Tomasz Bednarek
Marek Kaliszuk / Stefano Terrazzino

Data: 23.03.2023 | godzina: 17:30 i 20:30

Gdzie: Impart Centrum
Bilety:
www.copa.pl/wroclaw

THE STRINGS  – spektakl komediowy | 26.03.2023

Najnowsza sztuka Macieja Kowalewskiego „The Strings” w reżyserii autora w doborowej obsadzie!

W miejskim parku niedaleko muszli koncertowej spotykają się Ernest, Kotlet i Manuel. Ernest rozpacza, ponieważ żona wyrzuciła go z mieszkania i z życia. Kotlet za dużo pije, a na dodatek został zwolniony z zespołu chippendales, który sam założył. Manuel właśnie wyleciał z hukiem z legendarnego zespołu disco polo, Figi, który dziś koncertuje w muszli. Załamani panowie na zakręcie życiowym postanawiają wziąć sprawy w swoje ręce i zakładają zespół The Strings. Choć początkowo postanowienie wygląda jak żart, dzięki determinacji i zbiegom okoliczności Ernest, Kotlet, Manuel i nowy tancerz Lerua odnajdują przyjaźń, pokonują życiowe słabości i osiągają muzyczny sukces.

Sztuka jest śmieszną, słodko – gorzką, nieco prowokacyjną opowieścią o naszej rzeczywistości i perypetiach pięciu nieudaczników w wieku średnim, którzy odnoszą sukces na swoją miarę szyty. Sztuka ma szlachetne przesłanie o tym, że każdy człowiek, gdy pokona własne demony, może znaleźć swoje szczęście. Będzie dużo piosenek i tańca.

Obsada: Michał Koterski, Bartosz Żukowski, Krzysztof Wieszczek, Piotr Borowski i Wojciech Brzeziński/Maciej Kowalewski

Data: 26.03.2023 | godzina: 16:00 i 19:15

Gdzie: Impart Centrum
Bilety: www.copa.pl/wroclaw

PRYWATNA KLINIKA – spektakl komediowy | 02.04.2023

„Prywatna Klinika” to historia Harriet, rozwódki mieszkającej w eleganckim mieszkaniu w Brighton, która rozwiązuje problemy finansowe, dzięki wsparciu dwóch żonatych dżentelmenów i perfekcyjnie zorganizowanego kalendarza. Kiedy jeden z nich zostaje unieruchomiony w łóżku przez złamaną nogę, a w progu mieszkania Harriet pojawia się dawno niewidziana przyjaciółka Anna wraz z niestroniącym od alkoholu mężem oraz niczego nieświadome zdradzane małżonki, spektakl staje się prawdziwym rollercoasterem emocji, pomylonych tożsamości, karykaturalnych sytuacji i arcyśmiesznych dialogów.

Sztuka napisana w 1983 r. przez mistrzów gatunku – Johna Chapmana i Dave’a Freemana – nie traci na aktualności, a farsa na związki damsko-męskie bawi kolejne pokolenia widzów.

Obsada: Monika Fronczek / Kasia Kołeczek, Katarzyna Bujakiewicz / Katarzyna Anzorge, Rafał Cieszyński /Andrzej Deskur, Tomasz Oświeciński, Alżbeta Lenska, Paweł Koślik / Wojciech Solarz

Data: 02.04.2023 | godzina: 16:00 i 19:00

Gdzie: Impart Centrum
Bilety: www.copa.pl/wroclaw

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułWrocław: W parku na Złotnikach ma powstać kolejna miejska plaża. Ogłoszono przetarg
Następny artykułWrocław bierze się za nielegalnych taksówkarzy. Od teraz w łatwy sposób sprawdzisz, czy taksówka jest legalna
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.