Wrocław: Fotele do wzięcia! Kino Nowe Horyzonty zaprasza mieszkańców do zabrania części foteli

0

W związku z modernizacją Kina Nowe Horyzonty, część foteli z sal kinowych będzie zmieniana na nowe. Kino wpadło na pomysł, by podzielić się starymi fotelami z mieszkańcami. Do rozdania jest blisko 1500 sztuk!

,,Tysiące seansów i niezliczone ilości wrażeń. Zawsze o czasie i na swoim miejscu. Służyły nam dzielnie, jednak wraz z modernizacją sal dla części foteli szukamy nowej przestrzeni.  Chcesz ugościć fotel w swoich progach? Planujesz zmianę wyposażenia w Twojej instytucji? Zabierz kawałek Kina Nowe Horyzonty gdziekolwiek chcesz.” – piszą pomysłodawcy akcji ,,Fotele do wzięcia”

Ze względu na ograniczone możliwości magazynowe fotele będą dostępne we wskazanych terminach (w związku z przebiegiem prac, podane terminy mogą ulec niewielkiej zmianie)

  • zielone: 441 sztuk
    02–06.12.2022
  • niebieskie: 562 sztuki
    02–06.04.2023
  • zielone: 556 sztuk
    03–06.04.2023

Fotele mają 14 lat. Ich stan określony został w 90% jako dobry, w 10% dostateczny (ubytki w tapicerce). Siedziska wykonane są z tkaniny poliestrowej, a podstawa jest metalowa. Podłokietniki wykonane są z elementów drewnianych. Każdy fotel posiada również miejsce na kubek z tworzyw sztucznych. Fotele w zagłówku posiadają numerację wszywaną (usunięcie jest na odpowiedzialność nowego właściciela), w przypadku wykorzystania do obiektów z koniecznością numeracji sugerujemy naniesienie nowego oznakowania.

Fotele posiadają dokumentację technologiczną zgodną z normami o niepalności.

Cena do uzgodnienia w zależności od ilości foteli, od symbolicznej złotówki, do kwoty nieprzekraczającej 50 zł. Transport leży po stronie zainteresowanych.

Jeśli jesteście zainteresowani, należy przesłać informację na maila: kino@kinonh.pl, w tytule podać hasło: fotele.

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułBezpłatny spacer historyczny po Wrocławiu śladami artystek i artystów
Następny artykułOsiołek Zidane z wrocławskiego ZOO wytypował wynik meczu Polska – Meksyk
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.