Wrocław: Festiwal Dyni 2022 w Ogrodzie Botanicznym już w październiku!

0

Ogród Botaniczny Uniwersytetu Wrocławskiego zaprasza na 19. Dolnośląski Festiwal Dyni. Rok rocznie na wydarzeniu pojawia się nawet kilka tysięcy mieszkańców regionu.

Dolnośląski Festiwal Dyni to najbardziej kolorowy jesienny festiwal we Wrocławiu, rok rocznie odwiedza go nawet kilka tysięcy mieszkańców Dolnego śląska. Tegoroczna impreza przyjmuje formę kiermaszu. Goście odwiedzający Ogród Botaniczny UWr będą mieli szansę kupić nie tylko najrozmaitsze dynie jadalne i ozdobne, ale też miody, oleje roślinne, przyprawy i innego rodzaju zdrową żywność, a ponadto wyroby rękodzielnicze.

Program Festiwalu Dyni

Aleje ogrodu zostaną upiększone plenerem plastycznym o tematyce Mit i Legend. Będzie możliwość płatności kartą na wybranych stoiskach. Od strony ul. Sienkiewicza dostępne będą dwa wejścia – płatność gotówką.

Jest możliwość zakupienia biletu w kasach ogrodu przed festiwalem, by uniknąć kolejki w dzień festiwalu

Festiwal Dyni odbędzie się 9 października

Bilety: normalny: 20 zł, ulgowy 10 zł (za okazaniem stosownych dokumentów).

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułJarmark Bożonarodzeniowy 2022 we Wrocławiu. Kiedy rusza? Znamy datę [SPRAWDŹ]
Następny artykułWrocław: Solpol to już przeszłość. Została ściana i mnóstwo gruzu
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.