11 listopada br. odbędzie się wyjątkowe wydarzenie, które połączy zabawę, ruch na świeżym powietrzu i odkrywanie piękna Wrocławia – “WrocWalk”! To rodzinna impreza z okazji Dnia Niepodległości, która każdego roku przyciąga tysiące uczestników w różnym wieku, chcących w aktywny sposób celebrować tę szczególną rocznicę.

Tegoroczna edycja wydarzenia niesie za sobą wiele zmian. Spragnieni przygody uczestnicy mogą liczyć na nowe, zaskakujące trasy. Na wiernych tradycji lub tych, którzy nie mieli okazji wziąć udziału w poprzednich imprezach również czeka coś specjalnego. Szlak, na którym znajdą największe hity minionych odsłon “WrocWalka”.

Dołącz do gry, w której planszą jest całe miasto!

“WrocWalk” to nie tylko zabawa, to prawdziwa przygoda! Całe miasto staje się planszą do gry, a uczestnicy mają okazję odkryć Wrocław na nowo. To doskonała okazja, by poznać ciekawe zakątki miasta, zobaczyć jego uroki i dowiedzieć się więcej o nietuzinkowej historii stolicy Dolnego Śląska. Wszystko to w duchu zabawy, niepodległości  i wspólnego spędzania czasu.

Do dyspozycji uczestników będą trzy trasy – „Trasa Przebojowa”, „Trasa Tajemnic” i Trasa WROwerowa”. Na jednej z nich znajdziemy najpopularniejsze i najbardziej oblegane punkty
z poprzednich odsłon “WrocWalka”, kolejna będzie pełna historii z okresu II wojny światowej, a ostatnia została starannie zaprojektowana z myślą o porywającej wyprawie jednośladem z wrocławskim sportem w tle.

Pakiety startowe rozeszły się błyskawicznie

Wszystkie pakiety na „WrocWalk 2023” zostały sprzedane w ciągu kilku tygodni. Będzie je można odebrać w biurze zawodów, które  zostanie otwarte w Przejściu Dialog przy
ul. Świdnickiej 19, a jego działanie zaplanowano na piątek 10 listopada od godz. 12.00 do 20.00 i w dniu imprezy od godz. 8.00 do 12.00.

W pakietach startowych zajdą się m.in. worko-plecak, czapka zimowa, mapa wybranej trasy oraz inne, drobne gadżety.

Największa zabawa rodzinna w Polsce

“WrocWalk” to nie tylko spacer – to prawdziwa przygoda! Każdy uczestnik, który wykupi pakiet startowy otrzyma specjalny zestaw gadżetów, mapę, a jeśli zbierze wszystkie pieczątki, to również pamiątkowy medal imprezy.

Tegoroczny “WrocWalk” wystartuje 11 listopada o godz. 10:00. Zbieranie pieczątek będzie możliwe do godz. 16.00, a do mety należy dotrzeć przed godz. 18.00. Zapisy i wszystkie bieżące informacje będą dostępne na stronie internetowej organizatora –  mcs.wroc.pl/wrocwalk oraz w jego mediach społecznościowych.

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułKolejna część trylogii ,,Hydropolis” autorstwa Zygmunta Miłoszewskiego! Spotkanie w Hydropolis…
Następny artykułTribute to Hans Zimmer, Ennio Morricone, John Williams – wyjątkowe wydarzenie we Wrocławiu!
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.