Wrocław: Do Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt trafiło dziś aż 18 szczeniaków!

0
fot. fb/TOZ Wrocław

Wrocławskie Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt poinformowało w swoich mediach społecznościowych, że dzisiejszy dzień był wyjątkowo pracowity. W ciągu kilku godzin do schroniska przyjęto aż 18 nowych szczeniaków z trzech psich miotów.

Co ciekawe wszystkie pieski zostały znalezione w różnych miejscach.

,,Wszystkie zostały znalezione w różnych miejscach… Nie wiemy, skąd nagle tyle ich się pojawiło. Wiemy jednak, że zasługują na opiekę i znalezienie im wspaniałych opiekunów.” – mówią pracownicy schroniska.

Psiaki są pięknymi kundelkami, które już szukają odpowiedzialnych ludzi. W grupie są zarówno takie pieski, które docelowo będą małe, jak i takie, które będą średniej wielkości lub dość duże.

Schronisko zaprasza do odwiedzin. Wszyscy, którzy myślą o przygarnięciu psiego maluszka, są mile widziani. Na miejscu dowiecie się więcej o podopiecznych i procedurze adopcyjnej

P.S. Jeśli chcecie pomóc zwierzakom w innym sposób, schronisko zachęca do dokonywania wpłat na konto. Każda złotówka pomaga w funkcjonowaniu TOZ Schroniska we Wrocławiu. Wasze wpłaty pozwalają m.in. zakupić dobrą karmę i leki dla bezdomnych podopiecznych.

Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami w Polsce
Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt we Wrocławiu
ul. Ślazowa 2, 51-007 Wrocław

Nr konta TOZ Schroniska we Wrocławiu:
84 1020 5242 0000 2402 0018 6742

Odwiedź stronę Schroniska: tutaj

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykuł5 miejsc na zimowy wypad na Dolnym Śląsku, które Cię zachwycą!
Następny artykułSylwester na Rynku we Wrocławiu? Imprezy nie będzie, ale Jarmark Bożonarodzeniowy czynny do rana
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.