Sylwester na Rynku we Wrocławiu? Imprezy nie będzie, ale Jarmark Bożonarodzeniowy czynny do rana

0
a

W tym roku ze względu na pandemię COVID-19 nie odbędzie się tradycyjna impreza Sylwestrowa na wrocławskim Rynku. Mimo to Jarmark Bożonarodzeniowy będzie otwarty i wiele stoisk zaprasza do odwiedzin aż do samego rana.

31 grudnia to ostatni dzień, gdy można będzie odwiedzić wrocławski Jarmark Bożonarodzeniowy. Jeśli nie macie jeszcze planów na Sylwestrową noc, to możecie udać się na Rynek.

Stoiska gastronomiczne, w tym domek z wrocławskim grzańcem, będą otwarte do 3:00 rano!

Na Jarmarku we Wrocławiu jest wiele miejsc szczególnie wartych odwiedzenia z całą rodziną. Na placu Solnym stoi bajkowy domek, a w nim podawane jest grzane wino i ciepłe dania. Domek ma wieżę zegarową i taras, z którego rozciąga się panorama placu Solnego i Rynku.

Świąteczny Jarmark Bożonarodzeniowy organizowany jest po raz 14. W wielu serwisach turystycznych wrocławski jarmark uznawany jest za najpiękniejszy w naszej części Europy.

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułWrocław: Do Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt trafiło dziś aż 18 szczeniaków!
Następny artykułPowstanie kładka pieszo-rowerowa, która połączy Muchobór Mały z Muchoborem Wielkim
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.