Wrocław: Darmowe karnety narciarskie do Zieleńca we Wrocław Fashion Outlet. Jak je otrzymać?

0

Ferie zimowe na Dolnym Śląsku rozpoczną się na przełomie stycznia i lutego, ale Wrocław Fashion Outlet już teraz zachęca do skompletowania zimowego stroju, akcesoriów i sprzętu, kusząc swoich klientów darmowymi karnetami narciarskimi do Zieleńca oraz promocjami wyprzedażowymi sięgającymi nawet -80%.

  • Organizowana we współpracy z Zieleniec Sport Areną akcja „Góra Karnetów do zdobycia” potrwa od 7 do 15 stycznia.

  • W ramach promocji wystarczy odwiedzić Wrocław Fashion Outlet i zrobić zakupy o wartości minimum 700 zł, by zdobyć darmowy jednodniowy (7h) karnet narciarski do Zieleniec Sport Arena – jednego z największych i najbardziej popularnych w naszym kraju ośrodków narciarskich.

  • Wszystkie karnety będzie można wykorzystać do końca sezonu narciarskiego 2021/2022.

– „Góra Karnetów do zdobycia” to akcja, która każdego roku cieszy się ogromnym zainteresowaniem naszych klientów. Można powiedzieć, że stała się ona naszym znakiem rozpoznawczym i stałym punktem w kalendarzu styczniowych promocji. Cieszymy się, że możemy powrócić z nią po zeszłorocznej, spowodowanej lockdownem, przerwie. W akcji biorą udział wszystkie sklepy i salony znajdujące się w naszym centrum, w tym oczywiście marki z odzieżą sportową, outdoorową i narciarską – Salomon, Quiksilver, Mountain Warehouse czy 4F. Zasady uczestnictwa są niezwykle proste. Wystarczy nas odwiedzić i w ciągu jednego dnia zakupów zebrać maksymalnie 5 paragonów na kwotę minimum 700 zł, a następnie udać się do naszego punktu informacyjnego i odebrać nagrodę. Liczba karnetów dostępnych każdego dnia jest limitowana, decyduje kolejność rejestracji zakupów, dlatego wszystkich naszych klientów zainteresowanych skorzystaniem z promocji, zachęcamy do tego, by nie odkładać zakupów na ostatnią chwilę – mówi Katarzyna Warzecha z Wrocław Fashion Outlet.

Darmowe karnety do Zieleńca to nie jedyny powód, dla którego właśnie teraz warto odwiedzić Wrocław Fashion Outlet. Od początku stycznia br. trwa zimowa wyprzedaż, dzięki której rabaty i obniżki we wszystkich 100 sklepach i salonach działających na terenie centrum sięgają nawet -80% od cen podstawowych.

W ramach promocji każda osoby, które w tym czasie odwiedzą Wrocław Fashion Outlet i dokonają zakupów o wartości minimum 700 zł, mogą zdobyć darmowy jednodniowy (7h) karnet narciarski do Zieleniec Sport Arena – jednego z największych i najbardziej popularnych w naszym kraju ośrodków narciarskich.

mat. prasowe Wrocław Fashion Outlet

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Na narty z Wrocławia. Gdzie wybrać się w tym roku?

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułPILNE! Konferencja Ministra Zdrowia. Co z obostrzeniami?
Następny artykułWrocław: Specjalistyczny sprzęt do badania noworodków trafił do Szpitala na Koszarowej
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.