Wrocław: Były żużlowiec i mistrz Polski, Krzysztof J. oskarżony o zabójstwo. Grozi mu dożywocie

0

O sprawie jako pierwszy poinformował portal WP Sortowefakty. Jak wynika z doniesień medialnych Krzysztof J. trafił na 3. miesiące do aresztu. Został mu przedstawiony zarzut dokonania zabójstwa.

Krzysztof J. to były żużlowy mistrz Polski z lat 90. Ostatni raz brał udział w zawodach w 1997 roku.

Do sprawy doszło na początku stycznia w jednej z wrocławskich kamienic na Śródmieściu. Były żużlowiec uczestniczył w awanturze, która zakończyła się śmiercią jednej osoby. Miał się do niej przyczynić właśnie Krzysztof J., który podczas bójki zepchnął innego mężczyznę ze schodów. Efekt zdarzenia jest tragiczny, bo mężczyzna poniósł śmierć na miejscu, a Krzysztof J. został natychmiast zatrzymany przez policję i doprowadzony do aresztu śledczego.

Z tego, co udało nam się ustalić, panowie pili i się pobili – mówi dla WP Sportowychfaktów, prok. Małgorzata Dziewońska, rzecznik Prokuratury Okręgowej we Wrocławiu.

Na razie zbierane są dowody i sprawa jest w toku. To wstrząsające doniesienia dla fanów żużlu we Wrocławiu.

żródło: onet.pl, wp.pl

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułWrocław: UOKiK nałożył karę na właściciela parkingu przy aptece (ul. Hirszfelda), który żerował na klientach
Następny artykułWrocław: Zgłoś projekt do Wrocławskiego Budżetu Obywatelskiego 2022! Miasto rozda 30 mln złotych
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.