Wrocław: Bezpłatny przegląd roweru i liczne atrakcje dla dzieci i dorosłych: WROwerowy Serwis we Wrocław Fashion Outlet

0
a

28 kwietnia przy centrum outletowym Wrocław Fashion Outlet rusza akcja rowerowa WROwerowy Serwis, której celem jest zachęcenie mieszkańców Wrocławia i okolic do przesiadania się z samochodów na rowery.  W ramach wydarzenia miłośnicy dwóch kółek będą mogli skorzystać z bezpłatnego przeglądu roweru i wraz z ekspertami odpowiednio przygotować go do sezonu – zarówno pod względem technicznym, jak i wizualnym, także w najbliższą handlową niedzielę.

Akcję, która potrwa do 13 maja, zakończy event, podczas którego na odwiedzających będą czekać liczne atrakcje, a wśród nich nauka bezpiecznej jazdy na jednośladzie dla najmłodszych i znakowanie rowerów przez policję. Patronat nad akcją objęło Miasto Wrocław.

Zmień cztery koła na dwa!

Wraz z nadejściem wiosny wiele osób decyduje się przesiąść z samochodów na rowery. Poza korzyściami dla zdrowia, ma to też pozytywny wpływ na stan środowiska. Wrocław Fashion Outlet doskonale zdaje sobie sprawę z tego, jak wiele plusów posiada jazda na jednośladach, dlatego w tym roku już po raz trzeci centrum postanowiło zorganizować dla swoich klientów akcję WROwerowy Serwis. Podczas wydarzenia miłośnicy dwóch kółek będą mogli w specjalnie przygotowanej strefie sprawdzić stan techniczny swojego roweru.

Od 28 kwietnia do 13 maja na klientów naszego centrum czekać będą mechanicy, którzy bezpłatnie dokonają przeglądu rowerów, a także zajmą się drobnymi naprawami, takimi jak m.in. czyszczenie i smarowanie łańcucha, regulacja hamulców i przerzutek, pompowanie opon czy kontrola mechanizmów łożyskowych. Z usługi skorzystać będą mogły osoby, które okażą paragon za zakup w centrum na dowolną kwotę – najpóźniej dzień po zakupie i zapiszą się do programu lojalnościowego centrum – Fashion Club, w którym członkostwo jest bezpłatne”, wyjaśnia Katarzyna Warzecha, Marketing Director Wrocław Fashion Outlet. Członkowie Fashion Club będą mogli też skorzystać z opcji premium – rozszerzonego serwisu i odbioru gadżetu, takiego jak personalizowany na miejscu dzwonek, bidon lub sakwa, które dodadzą jednośladowi niepowtarzalnego wyglądu. Aby otrzymać dodatkowy upominek wystarczy dokonać zakupu na dowolną kwotę w ramach programu lojalnościowego centrum. Jego członkiem można zostać w minutę pobierając aplikację lub rejestrując się we WROwerowym Serwisie lub w Punkcie Informacyjnym centrum.

Masz rower, którego nie używasz? Niech sprawi radość innym!

WROwerowy Serwis to także okazja do zrobienia dobrego uczynku i działania w duchu „zero waste”. „Po sukcesie zeszłorocznej akcji w tym roku także zachęcamy naszych klientów do przekazania nam rowerów, z których już nie korzystają. Nasi mechanicy przywrócą im dawną świetność, a my odnowione rowery przekażemy podopiecznym Wrocławskiego Centrum Opieki i Wychowania SIEMACHA Spot 24/7 we Wrocławiu”, zachęca Katarzyna Warzecha. W podziękowaniu klienci otrzymają kartę podarunkową do Wrocław Fashion Outlet o wartości 100 zł. Liczba kart jest ograniczona.

Moc atrakcji dla miłośników dwóch kółek

W tym roku Wrocław Fashion Outlet został także partnerem kampanii „Rowerowy Maj” skierowanej do uczniów i nauczycieli szkół podstawowych we Wrocławiu. Jej celem jest promocja zdrowego stylu życia poprzez codzienne dojazdy do szkoły np. na rowerze czy hulajnodze.

Inicjatywy proekologiczne, które dodatkowo sprzyjają zwiększeniu aktywności fizycznej najmłodszych, zawsze były nam niezwykle bliskie. Właśnie dlatego z wielką przyjemnością zostaliśmy partnerem wrocławskiej kampanii „Rowerowy Maj”. W ramach udziału w kampanii podczas naszej akcji WROwerowy Serwis będziemy wręczać dzieciom biorącym udział w „Rowerowym Maju” odblaskowe chusty i szelki, które zwiększą ich bezpieczeństwo podczas jazdy na rowerze. Nagrodzimy także nauczycieli z najbardziej zaangażowanych w akcję szkół kartami podarunkowymi do Wrocław Fashion Outlet”, wyjaśnia Katarzyna Warzecha z Wrocław Fashion Outlet.

Zwieńczeniem akcji WROwerowy Serwis będzie finałowy event, który odbędzie się 13 maja na terenie przed centrum. Wśród licznych atrakcji, jakie przygotowano z tej okazji, warto wymienić specjalnie szkolenie dla najmłodszych rowerzystów, podczas którego będą oni mogli zapoznać się z zasadami bezpiecznej jazdy na jednośladzie i tym samym przygotować do pierwszych wiosennych wycieczek na dwóch kółkach. Uczestnicy otrzymają pamiątkowe dyplomy. Na pociechy będą też czekać zabawy na świeżym powietrzu pod okiem animatorów, a wśród nich malowanie twarzy, rowerowe tatuaże i wiele innych. Dodatkową atrakcją, przygotowaną z myślą o tych, którzy chcą sprawdzić swoją wytrzymałość, będzie tzw. Blender Bike – specjalny rower, którego koła obracając się wprawiają w ruch blender miksujący warzywa i owoce na smaczny i zdrowy koktajl. A w specjalnie oznakowanym punkcie przy WROwerowym Serwisie na wszystkich chętnych będzie czekać możliwość oznakowania rowerów przez policję. Z okazji finału akcji WROwerowy Serwis przed centrum staną także food trucki, które w razie potrzeby zapewnią rowerzystom dodatkową porcję energii.

Czas i miejsce pracy WROwerowego Serwisu:

Dni otwarcia: 28.04. – 13.05. (w dniach 1, 3 i 7 maja nieczynne)
Godziny otwarcia: PON – SOB: 12:00 – 20:00

Miejsce: parking przed centrum handlowym Wrocław Fashion Outlet – od strony wejścia głównego

Więcej na: www.wroclawfashionoutlet.com  

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułDokDok – innowacyjna przychodnia na NFZ, która działa we Wrocławiu
Następny artykuł21. Gitarowy Rekord Świata już 1 maja na wrocławskim Rynku! [PROGRAM, INFORMACJE PRAKTYCZNE]
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.