DokDok – innowacyjna przychodnia na NFZ, która działa we Wrocławiu

0

Przychodnia przyszłości, w której to lekarz czeka na Ciebie – tak można opisać DokDok, innowacyjną placówkę medyczną, która działa we Wrocławiu i Warszawie. Oprócz standardowej możliwości skorzystania ze stacjonarnych wizyt lekarskich, DokDok posiada również aplikację mobilną, która pozwala na dostęp do lekarzy 7 dni w tygodniu. 

Co ważne to placówka Podstawowej Opieki Zdrowotnej (POZ), która działa w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia. Konsultacje i wizyty u lekarzy rodzinnych i internistów są tu bezpłatne.

Aplikacja mobilna DokDok – dostęp do lekarzy 7 dni w tygodniu

Aplikacja mobilna DokDok to wygodne rozwiązanie dla osób, które nie chcą lub nie mogą udać się na wizytę stacjonarną. Dzięki niej można skorzystać z konsultacji lekarskich przez telefon w dogodnym dla siebie miejscu i czasie. W DokDok zawsze jest Twoja kolej.

Wizyty stacjonarne

Oczywiście, jeśli ktoś woli klasyczną wizytę u lekarza, to w DokDok również jest to możliwe. Placówki stacjonarne znajdują się we Wrocławiu i Warszawie, co daje pacjentom szeroki wybór. W przychodni DokDok czekają na Was lekarze rodzinni.

Adres placówki DokDok we Wrocławiu:
al. Armii Krajowej 46ad
50-541 Wrocław

Godziny otwarcia przychodni:
dni robocze 8:00 – 18:00

Punkt pobrań czynny:
dni robocze 8:00 – 10:00

E-recepty, e-skierowania, e-zwolnienia

Innowacyjne rozwiązania to nie tylko aplikacja mobilna i konsultacje online, ale również e-recepty, e-skierowania i e-zwolnienia. To znacznie ułatwia życie pacjentom, którzy nie muszą już chodzić po papierowe recepty i skierowania, a wszystko jest dostępne w wersji elektronicznej.

Ponadto, w DokDok nie ma ukrytych opłat – pacjenci nie muszą martwić się o dodatkowe koszty.

Jak skorzystać z usług przychodni DokDok?

Aby korzystać z usług DokDok należy wykonać 3 proste kroki. Po pierwsze należy zainstalować aplikację. Po drugie trzeba podpisać deklarację (zrobisz to z poziomu telefonu), równocześnie wypisując się ze swojej dotychczasowej przychodni. Na koniec od razu możesz połączyć się z lekarzem.

I to wszystko. Lekarze są dostępni 7 dni w tygodniu od 8:00 do 21:00 w aplikacji mobilnej poprzez czat, nie musisz dzwonić do przychodni aby umówić wizytę.

Korzystając z DokDok wykonasz również badania laboratoryjne w dowolnie wybranym punkcie Synevo lub w punkcie pobrań w przychodni DokDok we Wrocławiu i Warszawie.

DokDok – tu lekarze czekają na pacjentów

Wizyta w przychodni DokDok to nie tylko spotkanie z lekarzem, ale również miłe doświadczenie. Przychodnia stawia na przyjazną atmosferę, która ma pomóc pacjentom w relaksie i poczuciu komfortu. Przychodnia stawia na jakość usług oraz satysfakcję pacjentów, co przekłada się na wysoki poziom obsługi i pozytywne opinie.

Warto dodać, że DokDok stawia na rozwój sieci placówek w innych miastach Polski. To oznacza, że jeszcze więcej osób będzie miało dostęp do innowacyjnych rozwiązań medycznych i szybkiej pomocy lekarskiej.

Przychodnia DokDok to przyszłość opieki zdrowotnej, w której to pacjent jest na pierwszym miejscu.

Więcej informacji: https://dokdok.pl/

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułWrocław: Kępa Mieszczańska oczami sztucznej inteligencji. Zobacz niezwykłe obrazy!
Następny artykułWrocław: Bezpłatny przegląd roweru i liczne atrakcje dla dzieci i dorosłych: WROwerowy Serwis we Wrocław Fashion Outlet
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.