Wrocław: Bezpłatne Targi Kosmetyków Naturalnych – EKOCUDA, już w weekend!

0
fot. ekocuda

Nadchodzi wiosna a wraz z nią cieplejsze dni, zachęcające do spacerów na łonie natury. We Wrocławiu nie brakuje miejsc, które miłośnicy przyrody i zdrowego stylu życia mogą odwiedzać w wolnym czasie. Od parków, przez ogrody, po wydarzenia, które przyciągają osoby ceniące naturalne, organiczne i wegańskie rzeczy.

Jednym z takich eventów, który koniecznie musisz zapisać w kalendarzu, jeśli jesteś miłośnikiem ekologicznego trybu życia są Ekocuda – Targi Kosmetyków Naturalnych. Po sukcesie w innych miastach, w końcu zawitają do Wrocławia! 

Targi są cyklicznym wydarzeniem skupiającym miłośników oraz producentów kosmetyków naturalnych, organicznych i wegańskich. To doskonała okazja do poznania nowych marek, spotkania ich twórców oraz zakupu ulubionych eko produktów.

Najbliższa edycja już 26 – 27 marca (po raz pierwszy) we Wrocławiu! Co ważne wstęp dla odwiedzających targi jest BEZPŁATNY.Podczas Tragów Ekocuda będziecie mieć okazja spotkać pasjonatów kosmetyków naturalnych – zarówno tych, którzy je wytwarzają jak i świadomych konsumentów, którzy chętnie po nie sięgają. Oferta wystawców obejmuje m.in.: kosmetyki do pielęgnacji ciała, włosów, do makijażu, a także dedykowane konkretnej grupie odbiorców – dla kobiet, mężczyzn czy dzieci.

Łącznie wszystkie edycje wydarzenia przyciągnęły dotąd około 242 000 odwiedzających!

fot. Joanna Oleszek, 11.09.2021 Ekocuda Warszawa

Po trudnym dla branży targowej czasie pandemii, powracamy do formuły stacjonarnej. Pozwala ona na spotkanie na żywo wystawców, którzy chętnie zapoznają odwiedzających ze swoimi produktami, opowiedzą o ich właściwościach i procesie powstawania. Podczas targów będzie można przetestować, powąchać i sprawdzić kosmetyki na własnej skórze, a także zasięgnąć cennych porad i poznać innych miłośników naturalnej pielęgnacji – mówi Zuzanna Mierzejewska, pomysłodawczyni i właścicielka marki Ekocuda oraz Targów Kosmetyków Naturalnych.

W tym roku, na wrocławskich Ekocudach, poza standardową opcją zakupu, poznania producentów, marek i ich wyrobów przywrócona zostanie także forma warsztatów i wykładów, które w ramach poprzednich edycji zawsze cieszyły się dużą popularnością wśród uczestników.

fot. Joanna Oleszek, 11.09.2021 Ekocuda Warszawa

Wśród wystawców spotkacie takie marki jak: Nature Queen Cosmetics, Shaushka cosmetics, Nature Cosmetics, Kiré Skin, Manufaktura Lawenda, BetterLand, LA-LE Kosmetyki Naturalne, Avant-Gardiste, Prosta Kostka, Aromateka, Mydlarnia u Franciszka, Kosciuschko urban tactic, Mydlarnia Cztery Szpaki i wiele innych!

Ekocuda Wrocław
Termin: 26-27/03, sobota: 11.00-19.00, niedziela: 11.00-18.00
Miejsce: Tarczyński Arena Wrocław, al. Śląska 1

Wstęp bezpłatny

Szczegóły i lista wystawców: https://ekocuda.com/targi/wroclaw/

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułWrocław: 5 najciekawszych tras rowerowych na wiosenną przejażdżkę
Następny artykuł#FoodFeelsGood – startuje Restaurant Week. Przedstawiamy restauracyjne debiuty wiosennej edycji Festiwalu we Wrocławiu!
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.