1 czerwca (środa) otwarte zostaną 3 miejskie kąpieliska: W tym dniu, wejście dla dzieci będzie bezpłatne.

– Czekamy na piękne, słoneczne lato w tym roku we Wrocławiu. Jesteśmy na ostatniej prostej z przygotowaniami miejskich kąpielisk Morskie Oko, Glinianki i Kłokoczce, które tradycyjnie już otworzymy 1 czerwca. W tym dniu wszystkie dzieci będą miały wstęp bezpłatny – mówi prezes Wrocławskiego Centrum Treningowego Spartan Dariusz Kowalczyk

Kąpielisko MORSKIE OKO, przy ul. Chopina 27

Kąpielisko otwarte codziennie od 9.00 do 19.00.

To duży 5 ha akwen, plaża 10 ha, na którym znajduje się brodzik, 60-metrowa ślizgawka wodna, 6 boisk do siatkówki plażowej, bary, kawiarenki letnie.

Kąpielisko GLINIANKI, przy ul. Kosmonautów 2

Naturalny akwen z trzema jeziorkami położony nieopodal Stadionu Wrocław. Otwarty w sezonie letnim w godzinach od 9.00 do 19.00.

Na terenie znajdują się: boisko do piłki nożnej plażowej oraz boiska do siatkówki plażowej, stoły do gry w tenisa stołowego. Doskonałe miejsce pod imprezy plenerowe z szałasem góralskim i grillem.

Basen KŁOKOCZYCE, przy ul. Kłokoczyckiej

Obiekt otwarty codziennie od 9.00 do 19.00, pełnowymiarowy basen pływacki, brodzik i plac zabaw dla dzieci, 60 m ślizgawka wodna, boisko do siatkówki plażowej.

Cennik:

– 16 czerwca w Boże Ciało otworzymy nasz nowoczesny basen letni przy ul. Wejherowskiej. W tym roku wzbogaciliśmy i urozmaiciliśmy strefę gastronomiczną. Wszyscy, którzy planują urlop we Wrocławiu będą mogli zakupić karnety trzydziestodniowe, które będą w sprzedaży internetowej – dodaje Dariusz Kowalczyk.

16 CZERWCA (Boże Ciało) otwarcie Pływalni letniej ORBITA przy ul. Wejherowskiej 34

nowoczesny kompleks 3 basenów odkrytych wykonanych w technologii stali nierdzewnej, wybudowany na The World Games w 2017 roku.

Otwarty codziennie od 9.00 do 19.00

• Basen pływacki o wymiarach 50 x 25 m i gł. od 1,6m do 1,8m
• Basen rekreacyjny o wymiarach 50 x 25 m w którym oprócz strefy wydzielonej do pływania jest strefa wypłycona wraz ze zjeżdżalniami. Głębokość od 1m do 1,4m.
• Brodzik dla dzieci – niecka basenowa ok 200 mkw. o głębokość 40 cm z fontanną, W pobliżu plac zabaw dla dzieci.

Cennik: 

Nowością w tym roku są 30-sto dniowe KARNETY, które stworzone są z myślą o osobach, które często korzystają z pływalni lub planują spędzić wakacje we Wrocławiu.
• Karnet ulgowy – 290 zł
• Karnet normalny – 350 zł

Karnet ważny jest 30 dni od daty zakupu.

Przygotowano 50 bezpłatnych leżaków i poszerzono ofertę gastronomiczną. Na terenie pływalni letniej znajdują się przebieralnie, szatnie i sanitariaty. Na pływalni honorowane będą karty Rodziny Plus, Multisport, oraz aby uniknąć kolejek w dni upalne istnieje możliwość zakupu biletu w automacie.

LETNIE PÓŁKOLONIE SPORTOWE DLA DZIECI – półkolonie inne niż wszystkie!

Lato coraz bliżej, dlatego warto pomyśleć już teraz o zapisaniu swoich pociech na półkolonie sportowe we Wrocławiu. W tym roku poszerzono ofertę o kolejne usługi i lokalizacje.

Aktywne spędzenie czasu z rówieśnikami i pobyt na naszych półkoloniach wprawi dzieci w dobry nastrój i zapewni odpowiednią dawkę endorfin. Każdy dzień to wspaniała przygoda pełna kreatywnych zajęć. W tym roku, planowane jest zorganizowanie aż w sześciu lokalizacjach we Wrocławiu.

PÓŁKOLONIE SPORTOWE oparte na różnych dyscyplinach sportowych.

Wszystkie półkolonie zgłoszone są do kuratorium oświaty.
• półkolonie pływacko- rolkarskie – ul. Wejherowska 34 koszt: 750 zł/os.
• półkolonie tenisowo – rolkarskie – ul. Spiska koszt: 699 zł/os.
• półkolonie piłkarsko – sportowe – ul. Krajewskiego koszt: 650 zł/os.
• półkolonie piłkarsko – sportowe – ul. Lubińska koszt: 650 zł/os.
• półkolonie tenisowe – ul. Pułtuska koszt: 699 zł/os.
• półkolonie sportowe – ul. Hallera koszt: 599 zł/os.

Każdy turnus to 5 dni sportowych aktywności.

W zależności od wybranej półkolonii i od posiadanych umiejętności dzieci nauczą się lub będą doskonaliły podstawowe techniki pływania, jazdy na rolkach, gry w tenis i piłkę nożną.

A wszystko to pod czujnym okiem doświadczonej kadry trenerów i instruktorów. Oferowana jest opieka nad dziećmi w godzinach 7.30 – 16.30, od poniedziałku do piątku. Zapewnione będą śniadania, obiady, podwieczorki i dobra zabawa. W razie niepogody zajęcia sportowe przeprowadzone będą na płycie lodowiska w hali Orbita i przy ul. Spiskiej, jak również w hali sportowej czy tenisowej przy ul. Lubińskiej i Krajewskiego.

Dzieci, w pierwszym dniu turnusu, podzielone zostaną na grupy zależnie od wieku oraz umiejętności. Każdy z uczestników na koniec półkolonii, oprócz niezapomnianych wrażeń, otrzyma upominek. Więcej informacji nt. cen półkolonii letnich znaleźć można na https://spartan.wroc.pl/polkoloniesportowe.

Zapisy już trwają, wystarczy wybrać rodzaj półkolonii lub lokalizację i wysłać zgłoszenie!

Wśród innych atrakcji są m.in.:

– możliwość zdawania egzaminu na kartę pływacką
– szkolenie: bezpieczeństwo nad wodą, podstawy udzielania pierwszej pomocy
– wyjście do parku trampolin,
– wyjście na basen.

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykuł05. Diabła adwokatura i sądownictwo, czyli nowe budownictwo. Osiedle przy Walońskiej.
Następny artykułWielki powrót Elektryków do Wrocławskiego Roweru Miejskiego! Na ulice Wrocławia ponownie wyjechały rowery elektryczne
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.