Wroclavia inspiruje jak „Modnie być sobą” [POKAZY MODY, BEZPŁATNE PORADY STYLISTÓW I WIELE WIĘCEJ]

0
a

Pokazy mody z udziałem klientów, możliwość oddania ubrań premiowana zniżkami na zakupy, spotkania ze znanymi pasjonatami mody, a także bezpłatne porady stylistów i wizażystów – to tylko część atrakcji, które od 11 do 13 maja odbywać się będą w Centrum Handlowym Wroclavia w ramach wydarzenia „Modnie być sobą”.

Ideą akcji jest pokazanie mody inkluzywnej, czyli dostępnej dla każdego, niezależnie od wieku, rozmiaru czy płci. W dniach akcji wszyscy odwiedzający centrum handlowe będą mieli do dyspozycji tzw. Trendy Roomy, w których prezentowane będą nowinki w modzie oraz makijażu. Każdy będzie mógł skorzystać z bezpłatnych porad stylistów i wizażystów, porozmawiać nt. obowiązujących trendów oraz dopasować kroje do swojej sylwetki. Finałowymi elementami będą dwa pokazy mody, a także spotkania z gośćmi specjalnymi, którzy od lat promują zdrowe podejście do ciała i mody.

Wroclavia od zawsze wspiera różnorodność i inkluzywność. Wydarzeniem „Modnie być sobą” chcemy pokazać, że każdy może wybrać trendy odpowiednie dla siebie. Główną atrakcją będą dwa pokazy mody, w których wezmą udział nasi klienci, niezależnie od wieku, sylwetki czy sprawności. Wspólnie udowodnimy, że rozmiary, kroje i style nie wykluczają i pięknie być po prostu sobą – podkreśla Małgorzata Woźniak, dyrektor Wroclavii.

Trendy i Make-up Rooms – porady stylistów i wizażystów

W strefie Grand Plaza w dniach 11-13 maja staną tzw. Trendy Roomy, czyli przestrzenie, w których odwiedzający skorzystają z bezpłatnych porad stylistów i wizażystów, zapoznają się z ofertą sklepów i obejrzą najmodniejsze stylizacje przygotowane przez marki dostępne w centrum. Do dyspozycji będą 4 działy tematyczne: Dżins, Moda Zrównoważona, Motywy Kwieciste oraz Uroda. Dodatkowo w każdej strefie czekać będą dodatkowe atrakcje: wystawy ubrań, warsztaty jeans-fittingu, akcja prosprzedażowa z przypinkami pin-in oraz zniżki za oddane ubrania.

Oddaj ubranie, otrzymaj kartę na zakupy

Podczas wszystkich dni trwania wydarzenia klienci, którzy oddadzą do specjalnie oznaczonego pojemnika w strefie Moda Zrównoważona ubrania do recyklingu, otrzymają karty podarunkowe na zakupy we Wroclavii. Za każdą oddaną rzecz klient otrzyma kartę o wartości 10 zł, jedna osoba może odebrać max. 3 karty. Zebrana odzież zostanie przekazana Fundacji Pomaganie Przez Ubranie.

Zrób zakupy i odbierz nagrodę

Wroclavia przygotowała też nagrody dla wszystkich, którzy w dniach 11-13 maja zrobią zakupy w centrum za min. 50 zł. Okazując paragony w strefie kwiecistej, będzie można odebrać zestawy pinów 3D w roślinnych, kolorowych wzorach.

„Modnie być sobą!” – Wroclavia wspiera i motywuje  

W dniach trwania akcji na lustrach w przymierzalniach i toaletach Wroclavii pojawią się motywujące hasła, które mają dodać klientom wiary w siebie i poprawić ich nastrój. Idea body positive mocno akcentowana będzie w wielu przestrzeniach centrum – manekiny i stylizacje w tematycznych strefach oraz modele biorący udział w pokazach będą nie tylko w rozmiarze XS.

Wyjątkowe spotkania i pokazy mody 

Głównym wydarzeniem będą dwa pokazy mody, w których wezmą udział klienci Wroclavii – kobiety, mężczyźni, dzieci, seniorzy, barwne osobowości – każdy, kto wyśle zgłoszenie i zostanie wybrany przez dedykowaną komisję. Pokazy odbędą się w sobotę 13 maja o godz. 13:00 oraz 16:00.

Również w sobotę 13 maja we Wroclavii pojawią się wyjątkowi goście, którzy od lat promują zdrowe podejście do ciała i mody. Porozmawiamy z Ireneuszem Korzeniewskim, blogerem modowym 50+, znanym jako Styleman, który od kilku lat z powodzeniem udowadnia, że moda nie ma granicy wieku. Podczas wydarzenia pojawi się także Ewa Zakrzewska, modelka, stylistka i twórczyni internetowa promująca ideę body positive.

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułNowe połączenia z Wrocławia. Polecimy do słonecznej Hiszpanii
Następny artykułAleja Wielkiej Wyspy w 1/3 długości do dyspozycji wrocławian
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.