Wracają wydzielone strefy w pojazdach MPK [WAŻNE]

0

MPK Wrocław przywraca wydzielone strefy w pojazdach komunikacji miejskiej. Decyzja ta została podjęta w związku ze wzrostem liczby zachorowań na koronawirusa.

Jesteśmy zmuszeni wrócić do stref buforowych w naszych tramwajach oraz autobusach. Zaczną się one od dziś systematycznie pojawiać we wszystkich pojazdach MPK. – informuje MPK.
Celem tych stref jest ograniczenie kontaktu kierującego z przedziałem pasażerskim. MPK bardzo prosi o zrozumienie i respektowanie ograniczeń.
– Zdrowie naszych pasażerów, pracowników oraz ich rodzin jest dla nas najważniejsze – mówi prezes MPK Wrocław, Krzysztof Balawejder. – Choć wszyscy jesteśmy zaniepokojeni tak szybkim, ponownym wzrostem zachorowań, to gwarantuję, że MPK podchodzi do tego problemu poważnie, ale bez paniki. Ponowne wprowadzenie stref buforowych ma na celu ograniczyć ryzyko zachorowania po obu stronach. Proszę więc wszystkich pasażerów o stosowanie się do ograniczeń i zrozumienie dla tej decyzji.
mat. facebook/MPK Wrocław

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułCo z Jarmarkiem Bożonarodzeniowym w tym roku? Znamy plany miasta
Następny artykułWe Wrocławiu powstał pierwszy ogród sensoryczny dla niewidomych dzieci
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.