Wracają Wrocławskie Potańcówki! Pierwsza odbędzie się na Wyspie Słodowej

0
a

Wrocławianki i wrocławianie uwielbiają tańczyć, a liczne miejskie potańcówki wpisały się już na stałe w kalendarz wiosenno-letnich wydarzeń. Zanim powrócą i zatańczymy na pl. Wolności, Wrocławskie Centrum Rozwoju Społecznego zaprasza na Wyspę Słodową, by wspólnie bawić się i świętować nad Odrą.

Ubierz się na niebiesko

Tym razem, aby podkreślić okazję do zabawy, motywem przewodnim będzie kolor niebieski (organizatorzy zachęcają do ubrania się w tym kolorze lub przypięcia do ubrania niebieskiego elementu).

Na Wyspie Słodowej będą królowały hity nawiązujące do wody, rzek, mórz i oceanów, ale z pewnością w muzycznym repertuarze każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie.

W przerwie od tańca będzie można odpocząć na leżaku, nie zabraknie także wrocławskich foodtrucków, baru wodnego MPWiK, a przede wszystkim niezwykłego klimatu Wyspy Słodowej.

19 maja (piątek) w godzinach 18.00-23.00

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułWinnica Jadwiga, to pod Wrocławiem produkuje się najlepsze wina w Polsce
Następny artykułWiosna w Czasoprzestrzeni we Wrocławiu – największy targ roślin doniczkowych w Polsce! [CENY JUŻ OD 5 ZŁ]
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.