fot. Sop the Drone

Kino zlokalizowane będzie na parkingu wielopoziomowym przy Stadionie Wrocław, od strony Al. Śląskiej. Filmy wyświetlane będą na membranie obiektu w technologii 4K. Ekran będzie miał 1500 metrów kwadratowych. Ścieżka dźwiękowa filmu dostępna będzie po ustawieniu odbiorników radiowych w samochodach na częstotliwość 88,1 FM.

Seanse odbywać się będą w weekendy do 10 lipca. Pierwszego dnia wyświetlony zostanie film „Dżentelmeni” Guya Ritchiego,  w którym grają m.in. Matthew McConaughey, Colin Farrel i Charlie Hunnam. Dzień później zobaczymy „Przełęcz ocalonych” Mela Gibsona. Kolejny weekend to oskarowe „La La Land” i horror „Laleczka”.

Za stronę techniczną przedsięwzięcia odpowiada polska firma Visual Sensation, posiadająca ponad dwudziestoletnie doświadczenie w organizowaniu pokazów multimedialnych. W dorobku ma m.in. przyznaną w 2014 roku w Las Vegas nagrodę za najlepsze na świecie show w kategorii festiwali muzycznych. Dwa lata później, podczas branżowej konferencji w Baltimore otrzymała II nagrodę w kategorii pokazów laserowych. Partnerem merytorycznym kina samochodowego na Stadionie Wrocław jest Dolnośląskie Centrum Filmowe.

Kino samochodowe zorganizowane będzie zgodnie z obowiązującymi wymogami bezpieczeństwa i zasadami postępowania w przestrzeni publicznej.

Wjazd do kina odbywać się będzie wyłącznie bramą B Stadionu Wrocław, od strony Al. Śląskiej, gdzie sprawdzane będą bilety. Widzowie następnie zostaną pokierowani przez obsługę na wyznaczone miejsca. Bramy otwarte będą na godzinę przed każdym seansem.

Bilety będzie można kupić wyłącznie przez Internet na stronie abilet.pl, a ceny za bilet liczone są od samochodu osobowego, nie od liczby siedzących w nim osób. Bilet Premium uprawnia do zajęcia miejsca na parkingu z najlepszą widocznością. Podczas seansu będzie możliwość zakupu przekąsek typu popcorn, nachos oraz napojów.

Cena biletu – jeden seans:

  • Bilet Standard  – 50,00 zł/ samochód osobowy
  • Bilet Komfort – 75 zł/ samochód osobowy, w cenie biletu dodatkowo zestaw:
    1 x popcorn, 1 x nachos, 2 x napój
  • Bilet Premium – 110 zł/ samochód osobowy, miejsce z najlepszą widocznością, w cenie biletu dodatkowo zestaw:
    1 x popcorn, 1 x nachos, 2 x napój

mat. Stadion Wrocław

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułWystartowały połączenia wakacyjne! Dokąd polecieć z Wrocławia?
Następny artykułJak CBD może poprawić Twoje życie?
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.