fot. Bartosz Mokrzycki

Ceremonia rozpocznie się 20 lipca o godzinie 19.00 na Stadionie Wrocław i potrwa ponad dwie godziny. Na trzech scenach wystąpi łącznie ponad 400 artystów, w tym orkiestra symfoniczna, grupy taneczne i gwiazdy muzyki, których nazwiska były najbardziej wyczekiwaną przez fanów The World Games informacją ostatnich tygodni!

Ceremonia Otwarcia będzie mocnym wstępem do Igrzysk, ich wizytówką. Chcemy w sposób uniwersalny zaprezentować Wrocław, Dolny Śląsk i Polskę. To będzie bardzo ważny moment dla całej imprezy, bo już wiemy, że transmisja trafi do wielu krajów na całym świecie, od Niemiec po Chiny – podkreśla Marcin Przychodny, prezes Wrocławskiego Komitetu Organizacyjnego The World Games 2017.

Krzysztof Materna (scenarzysta i reżyser Imprezy, przedstawiciel firmy Walk Events) zdradza, że dobór artystów, którzy uświetnią Ceremonię Otwarcia był nieprzypadkowy. Różnorodność gatunków i stylów muzycznych powinna zadowolić widzów w każdym wieku i o różnych gustach. Na scenie wystąpią bowiem znane gwiazdy muzyki POP, pop-rock, reggae i muzyki klasycznej.

Wystąpią m.in.: 

JIMEK wraz z Orkiestrą Symfoniczną NFM,
Dawid Kwiatkowski,
Kamil Bednarek,
Steve Nash & Turntable Orchestra,
BEMY,
Igor Herbut z zespołem LemON,
Varius Manx z Kasią Stankiewicz,
Natalia Sikora.,
Artyści Teatr Muzyczny Capitol

Ceremonię Otwarcia obejrzy na żywo około 25 tysięcy widzów, bo tyle miejsc dla nich przygotowano na wrocławskim czterdziestotysięczniku. Trzeba bowiem pamiętać, że na jednej z trybun powstanie gigantycznych rozmiarów scena, stąd też ograniczenie pojemności obiektu.

Dojazd:

Organizatorzy radzą żeby zostawić auta w domu i przedostać się na Stadion Wrocław specjalnymi liniami komunikacji miejskiej MPK Wrocław. Do dyspozycji będą dodatkowe 
tramwaje T1 i T2 oraz autobusy S1 i S2. 


Więcej informacji: http://bit.ly/2v6TVpl

Bezpieczeństwo:

Zapoznajcie się z grafiką, na której przedstawiono listę rzeczy zabronionych do wnoszenia na stadion.

20228481_1405119516223785_926438610850576271_n

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułKolejne kino plenerowe – sąsiedzka inicjatywa
Następny artykułNocny Bazar vol. 2 – raj dla nocnych podjadaczy
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.