Wiosenne targi pracy Career EXPO odbędą się ONLINE!

0

W związku z dynamicznie rozwijającą się sytuacją prewencyjną dotyczącą epidemii koronawirusa, w trosce o bezpieczeństwo uczestników, organizatorzy targów pracy Career EXPO podjęli natychmiastową decyzję o zmianie formuły wydarzenia.

Targi, które miały odbyć się 1 i 2 kwietnia na Stadionie Wrocław, zostaną całkowicie przeniesione do internetu, by umożliwić kandydatom i pracodawcą realizowanie swoich celów w obliczu kryzysu. Kluczowe aktywności stacjonarnych targów pracy będą zaadaptowane tak, by w pełni spełniać swoją rolę.

Career EXPO daje uczestnikom przede wszystkim możliwość przeprowadzenia swobodnej, bezpośredniej rozmowy z rekruterami wielu firm w jednym miejscu, wybierania spośród bogatej oferty stanowisk pracy, a także wzięcia udziału w kilkudziesięciu darmowych szkoleniach. Mimo panującej sytuacji, organizatorzy targów nie chcą pozbawiać uczestników tych możliwości, dlatego zdecydowali się na wprowadzenie planu awaryjnego, który zakłada przeniesienie jak największej ilości targowych aktywności na platformę online, udostępnioną na stronie organizatora.

Zarówno 1, jak i 2 kwietnia wszyscy uczestnicy, którzy wejdą na stronę www.careerexpo.pl, uzyskają otwarty dostęp do rekruterów online z kilkudziesięciu firm. Wystarczy sprawdzić listę firm dostępnych online, umówić się na rozmowę z wybranymi rekruterami za pośrednictwem czatu i porozmawiać z nimi na żywo o możliwościach zatrudnienia. Takie rozwiązanie znacznie skróci czas oczekiwania na rozpatrzenie aplikacji kandydata. Lista firm, które będą dostępne online będzie na bieżąco aktualizowana na stronie.

Ogromną popularnością na Career EXPO zawsze cieszą się bezpłatne szkoleń z najróżniejszych działów tematycznych. W formule online, wszystkie szkolenia odbywać się będą w formie otwartych webinarów, prowadzonych na żywo przez ekspertów. W harmonogramie na tą edycję znalazły się szkolenia z zakresu marketingu, wystąpień publicznych, samorozwoju, organizacji czasu, motywacji, a także z tematów dotyczących aktualnych trendów na rynku pracy. Kolejne zaplanowane szkolenia będą publikowane na stronie www.careerexpo.pl. Po zapisaniu się na wybrane szkolenie, uczestnik otrzyma link do strony, na który odbędzie się webinar.

Aby wziąć udział w targów pracy Career EXPO online, warto już teraz zarejestrować się na stronie www.careerexpo.pl i stworzyć konto, które maksymalnie ułatwi nam korzystanie ze wszystkich przewidzianych w tej formule rozwiązań.

Organizatorzy na bieżąco będą informować uczestników o szczegółach wydarzenia, a także zapewnią wszystkim uczestnikom stałą pomoc przed i w trakcie trwania targów pracy Career EXPO online.

Więcej informacji na wydarzeniu na portalu Facebook: (www.facebook.com/events/548316045761580) oraz na stronie www.careerexpo.pl

 

 

 

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułDomowe ZOO, czyli edukacyjny cykl online ZOO Wrocław [ZOBACZ]
Następny artykułWrocławski Pakiet Pomocowy dla przedsiębiorców [PILNE, SPRAWDŹ KTO MOŻE SKORZYSTAĆ]
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.