Wielki finał rowerowej akcji WROwerowy Serwis w Wrocław Fashion Outlet! [MOBILNE MIASTECZKO, ATRAKCJE DLA DZIECI I DOROSŁYCH]

0
a

Nauka bezpiecznej jazdy na rowerze w mobilnym  miasteczku rowerowym i szereg atrakcji dla dzieci i dorosłych. 13 maja Wrocław Fashion Outlet zaprasza na wielki finał akcji WROwerowy Serwis

13 maja przy centrum outletowym Wrocław Fashion Outlet odbędzie się wielki finał tegorocznej edycji akcji WROwerowy Serwis. Od 10:00 do 18:00 na starszych i młodszych fanów czterech kółek czekać będą liczne atrakcje, w tym mobilne miasteczko i tor przeszkód, warsztaty plastyczne, zabawy na świeżym powietrzu, foodtrucki, stacja znakowania rowerów oraz fruit bike. Patronat nad akcją objęło Miasto Wrocław.

Masa niespodzianek z okazji finału popularnej akcji

Celem trwającej od 28 kwietnia akcji WROwerowy Serwis jest zachęcenie mieszkańców Wrocławia i okolic do przesiadania się z samochodów na rowery i tym samym zadbanie nie tylko o własne zdrowie i lepszą kondycję, ale też o środowisko. To już trzecia edycja wydarzenia organizowanego przez Wrocław Fashion Outlet i tym razem zostało ono objęte patronatem Miasta Wrocław. W ramach akcji dla klientów centrum przygotowano specjalną strefę, w której specjaliści bezpłatnie do 13 maja wykonują przeglądy rowerów i zajmują się drobnymi naprawami, a dodatkowo, członkowie programu lojalnościowego Fashion Club mogli skorzystać z rozszerzonego serwisu i odebrać spersonalizowany gadżet: dzwonek, bidon lub sakwę.

Zwieńczeniem akcji będzie finałowy event, który odbędzie się w sobotę 13 maja w godzinach 10:00 – 18.00 na parkingu przed centrum outletowym Wrocław Fashion Outlet, od strony wejścia głównego. Z tej okazji na  wszystkich, którzy tego dnia odwiedzą centrum, czekać będą liczne niespodzianki. Z myślą o najmłodszych zaplanowano trening bezpiecznej jazdy pod okiem instruktora, a także możliwość sprawdzenia swoich umiejętności w mobilnym miasteczku i na specjalnym torze przeszkód. Uczestnicy otrzymają pamiątkowe dyplomy. Nie zabraknie też warsztatów plastycznych, podczas których maluchy będą mogły wykonać przypinki idealne na rowerowe wyprawy. Warsztaty odbędą się w godzinach: 10:00-12:00, 12:00-14:00, 14:00-16:00 i 16:00-18:00. Dodatkową atrakcją będą gry i zabawy z nagrodami prowadzone przez animatorów – rysowanie kredą, malowanie twarzy, zmywalne tatuaże czy rzucanie do celu. Ponadto od 12:00 do 14:00 w specjalnym punkcie na wszystkich chętnych czekać będą policjanci, którzy bezpłatnie oznakują rowery, co pozwoli łatwiej odnaleźć je w przypadku kradzieży. Nie zabraknie też foodtrucków, a ci, którzy będą chcieli samodzielnie przygotować pyszne koktajle, będą mogli skorzystać z dodatkowej atrakcji w postaci rowerowego blendera fruit bike, czyli  specjalnego roweru, którego koła obracając się wprawiają w ruch blender miksujący warzywa i owoce.

Wrocław Fashion Outlet partneruje także miejskiej akcji Rowerowy Maj. Dzieci, które uczestniczą w akcji we WROwerowym Serwisie do soboty mogą odebrać odblaskowe rowerowe gadżety, które mają na celu poprawę ich widoczności na rowerach.

Więcej na: www.wroclawfashionoutlet.com  

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułDni Odry we Wrocławiu: 87 wydarzeń przez cały tydzień!
Następny artykułTajemnica Księcia Niewidzialnego: interaktywny spektakl dla całej rodziny we Wrocławiu
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.