Tajemnica Księcia Niewidzialnego: interaktywny spektakl dla całej rodziny we Wrocławiu

0

Kultura i sztuka są ważnym elementem życia każdego człowieka, a w szczególności warto nią zarażać od najmłodszych lat. Są one nie tylko źródłem rozrywki, ale również sposobem na naukę, rozwijanie wyobraźni oraz poznawanie świata. Jednym z ciekawych wydarzeń, które odbędzie się we Wrocławiu, jest interaktywny spektakl dla całej rodziny pt. „Tajemnica Księcia Niewidzialnego”.

Mądry spektakl dla całej rodziny

Spektakl ten skupia się na problemie uzależnienia dzieci od telefonów i Internetu, co jest bardzo aktualnym zagadnieniem w dzisiejszych czasach. W niesamowity sposób przekazuje ważne przesłanie, że można spędzać swój czas zupełnie inaczej, poznając realny świat i ciesząc się zabawą z bliskimi.

Tajemnica Księcia Niewidzialnego: opis 

„Tajemnica Księcia Niewidzialnego” opowiada o chłopcu, który za dużo czasu spędzał w świecie wirtualnym, nie interesując się otaczającym go światem. W efekcie, zostaje on zmieniony w Niewidzialnego przez czarownika, który chce ukarać chłopca za jego egoistyczne i egocentryczne zachowanie. Po tym doświadczeniu chłopak zaczyna zauważać swoje błędy i próbuje je naprawić, pomagając innym i poznając prawdziwych przyjaciół.

Dla dzieci już od 3 lat

Spektakl jest skierowany do rodzin z dziećmi w wieku od 3 do 12 lat, co oznacza, że może być oglądany przez całą rodzinę. Celem przedstawienia jest przede wszystkim przekazanie moralno-etycznych wartości dla najmłodszych, takich jak życzliwość, przyjaźń i tolerancja wobec innych.

Tajemnica Księcia Niewidzialnego to również ciekawe przedstawienie wizualne, w którym główny bohater walczy ze złem, pomagają mu przyjaciele i inni bohaterowie. Spektakl kończy się piękną sceną powrotu Księcia Niewidzialnego do realnego świata.

Przedstawienie powstało przy udziale psychologów dziecięcych i jest przygotowane w odpowiednej formie dla percepcji dziecięcej – 10 minut fabuły i 10 minut zabawy na zmianę. Spektakl był przygotowywany przez 2 lata przez profesjonalistów branży teatralnej – scenarzystów, reżyserów, scenografów, tancerzy i aktorów.

Show jest w pełni interaktywne i zachęca do udziału w zabawie i dzieci i ich opiekunów.

Organizatorzy spektaklu to zespół BaltShow, który ma na celu szerzenie tradycji kulturowo-teatralnej wśród dzieci i młodzieży oraz propagowanie spędzania wolnego czasu z najbliższymi członkami rodziny. Na swojej stronie internetowej oraz na Facebooku i Instagramie można znaleźć więcej informacji na temat spektaklu oraz innych wydarzeń organizowanych przez zespół.

Podczas spektaklu na widzów czeka wiele niespodzianek i atrakcji:

  • Magiczny kocioł radości i szczęścia
  • Neonowe wróżki, które nauczą dzieci teleportowania i wyczarują ogromny wodospad jadalnych baniek mydlanych
  • Pluszowe olbrzymy, które umieją powiększać przedmioty i zagrają z widzami w Megaball 5-metrowymi piłkami
  • Wesołe tańce i ciekawe zabawy interaktywne
  • Afrykański Szary Słoń, którego trzeba nauczyć grać w piłkę
  • Lustrzany ludzik, który odzwierciedla wszystko i wszystkich
  • Kolorowe, neonowe dekoracje 3D oraz niezwykle kostiumy
  • 2-metrowy Władca Światła i jego laserowe show

Termin: 21 maja, niedziela, godz. 11:00, 13:00 oraz 15:00

Miejsce: Sala Koncertowa Radia Wrocław, Aleja Karkonoska 10

Czas trwania spektaklu: 1 godzina 10 minut bez przerwy.

Więcej informacji: tutaj

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułWielki finał rowerowej akcji WROwerowy Serwis w Wrocław Fashion Outlet! [MOBILNE MIASTECZKO, ATRAKCJE DLA DZIECI I DOROSŁYCH]
Następny artykuł7 pięknych kawiarni i restauracji we Wrocławiu, które są pełne kwiatów i zieleni!
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.