Wesołe miasteczko odwiedziło Wrocław! [JUŻ OTWARTE, CENNIK]

0
fot. Tarczyński Arena

W Wesołym Miasteczku, podobnie jak w minionych latach ustawionym na Tarczyński Arena Wrocław od strony ulicy Królewieckiej, pojawią się: karuzele, autodrom, koło młyńskie, zjeżdżalnia, rollercoaster, trampolina, siłomierze i inne atrakcje.

Jakie atrakcje znajdziecie w lunaparku przy stadionie?

Dla miłośników jazdy niekoniecznie z prawem jazdy czekać będzie AUTODROM do jazdy na specjalnie zaprojektowanych autach włoskiej firmy Bertazzon. Maluchy mogą w ten sposób spróbować swoich sił w kierowaniu, nieco starsze dzieci ćwiczyć ruchy kierownicą i refleks, a dorośli cofnąć się do wspomnień z dzieciństwa pełnych beztroskiej zabawy. Dreszczyk emocji i znakomita zabawa gwarantowane. Nie bez powodu autodrom uchodzi za jedną z najpopularniejszych atrakcji lunaparkowych.

Kolejka typu rollercoaster DRAGON znana atrakcja dla wszystkich, którym niestraszny wiatr we włosach podczas pokonywania stromych zakrętów na pędzącym po pagórkowatych torach Smoku.

Jeżeli nie lubisz szaleństwa zapraszamy na spokojną przejażdżkę na KOŁO MŁYŃSKI 16 m wysokości -gondole 4-osobowe w stylu retro. KARUZELA BAJKOWA w motywach najnowszych bajek dla naszych najmłodszych milusińskich. 30 miejsc na kolorowych figurach dopasowanych zarówno dla dziewczynek jak i chłopców: konie, karoca, dyliżans, autka i kultowy motor harley i ponadczasowa Corvetta. DUMBO karuzela hydrauliczna.

Dla fanów adrenaliny i większych wrażeń jest popularna karuzela typu ŁAWKA Miami surf szaleńcze obroty i siła przeciążenia przysporzą na pewno niezapomnianych emocji.

Wśród atrakcji także trampoliny euro-bungy, na których w asekuracji instruktorów można poćwiczyć podniebne skoki, a może nawet kontrolowane przewroty w uprzężach.

Można wybrać także atrakcje wodne Rollery w których można poćwiczyć utrzymanie równowagi i bezpieczne przewroty w miękkich dmuchanych ścianach.

fot. Tarczyński Arena

Cennik atrakcji Wesołe Miasteczko Madness Wrocław

Autodrom – 1 autko max. 2 os. – 20 zł
Bajkowa Karuzela podłogowa – 10 zł / os
Koło Młyńskie – 15 zł / 20 zł/os
Kolejka Dragon – 15 zł / os
Latające słonie – Dumbo – 15 zł / os
Kolejka Autka – 10 zł /os.
Karuzela Miami Surf – 20 zł
Karuzela Joker -45 zł / min. wzrost 140 cm.

Euro-Bungy – Trampoliny – 15 zł / 4 min
Duchańce – 10 zł / 6 min

Godziny otwarcia Wesołe Miasteczko Madness Wrocław

  • Poniedziałek – piątek: 14:00 – 20:00;
  • Sobota – niedziela: 11:00 – 21:00

Data:

sobota, 9 kwietnia 2022 – niedziela, 24 kwietnia 2022
Godzina 14:00

Wykonawca / Organizator:

Lunapark Madness

Lokalizacja:

Stadion Wrocław
Al. Śląska 1
54-118 Wrocław

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykuł,,Sutryk – zgroza – betonoza!” – skandowali dziś aktywiści. Zatrzymano sprzedaż łąk we Wrocławiu!
Następny artykułWrocław: Mieszkańcy wnioskują o Strefę Płatnego Parkowania. 30 gr za dzień parkowania
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.