Wege Festiwal to największe w Polsce targi kuchni wegetariańsko-wegańskiej. Jest to jedyne miejsce, w którym zestawionych zostaje tak wiele rozmaitych dań i produktów. To dobra okazja do spotkania ze znajomymi, ale także do spróbowania zróżnicowanej kuchni bezmięsnej z całego świata.

Wege Festiwal zawita do Wrocławia zrzeszając kilkudziesięciu mistrzów roślinnej sztuki kulinarnej z całej Polski. To najlepsza sposobność, żeby poznać nowe potrawy i zainspirować się barwną i zdrową kuchnią roślinną. Pamiętajmy, że wege to nie tylko jedzenie. Filozofia zero waste czy cruelty free doskonale idą w parze z wege.

Znajdziecie tutaj pyszne dania od street foodu, poprzez kuchnię azjatycką, polską, aż po roślinne sery, wegańskie wędliny czy przetwory. Rozsmakujcie się w bezmięsnej kuchni z Wege Festiwalem!

Wydarzeniami towarzyszącymi będą Targi Biżuterii i Dodatków oraz Targi Kosmetyków Naturalnych Ekopiękno.

Więcej informacji znajdziecie tutaj:

https://www.facebook.com/events/1419711188637258

Wege Festiwal we Wrocławiu
Instytut Automatyki Systemów Energetycznych
ul. Wystawowa 1

sobota 12:00-20:00
niedziela 12:00-18:00

Wstęp bezpłatny

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułNowa opcja płatności za bilety komunikacji miejskiej we Wrocławiu
Następny artykułTargi Kosmetyków Naturalnych Ekopiękno we Wrocławiu! [24 – 25 lytego]
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.