Już 24-25 lutego we Wrocławiu  odbędą się Targi Kosmetyków Naturalnych Ekopiękno. To miejsce gdzie można znaleźć kosmetyki naturalne, tworzone w zgodzie z naturą, bez parabenów, SLS’ów, produktów odzwierzęcych i zbędnej chemii.

Podczas targów będzie możliwość zapoznania się z najnowszą ofertą polskich i zagranicznych producentów naturalnych kosmetyków. Można zyskać ogromną wiedzę dzięki sprzedawcom, którymi często są osoby, które je tworzą, a prezentując produkty – opowiadają o nich z pasją i zaangażowaniem. Będzie to okazja na zakup takich produktów jak mydła naturalne wyspecjalizowane do różnych typów skóry, kojące oraz nawilżające balsamy do ciała, naturalne olejki eteryczne czy też pielęgnujące skórę świece do masażu.

Targi Ekopiękno to część Wege Festiwalu we Wrocławiu – największych targów wegetariańsko-wegańskich w Polsce.

Więcej informacji tutaj: https://www.facebook.com/events/1465780591016580

Wydarzeniem towarzyszącym będą Targi Biżuterii i Dodatków. Zaopatrzycie się tutaj w starannie i ręcznie wykonane naszyjniki, bransoletki, czy pierścionki. Energetyczne kamienie, perły, a także biżuteria z Bali. Nie zabraknie sojowych świec i ceramiki.

Więcej informacji tutaj: https://www.facebook.com/events/236152212898473

Targi Ekopiękno i Targi Biżuterii i Dodatków we Wrocławiu
Instytut Automatyki Systemów Energetycznych
ul. Wystawowa 1

sobota 12:00-20:00
niedziela 12:00-18:00

Wstęp bezpłatny

 

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułWege Festiwal we Wrocławiu! Największe w Polsce targi [24-25 lutego]
Następny artykułZabytkowa Wieża Zegarowa na Stadionie Olimpijskim zostanie wyremontowana. Znicz znów zapłonie?
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.