Weekend atrakcji z okazji 1 urodzin Wroclavii

0

27 i 28 października na gości Wroclavii czeka moc atrakcji zorganizowanych z okazji pierwszej rocznicy otwarcia centrum. „Koncert w ciemnościach” oraz ekscytująca fotobudka, a także gorące rabaty w sklepach to tylko część urodzinowych propozycji. Podczas świętowania nie zabraknie dobrej muzyki, toastów, pamiątkowych zdjęć i ekscytujących doznań.

W najbliższy weekend we Wroclavii powstanie specjalna strefa urodzinowa, zlokalizowana na poziomie 0 centrum handlowego, w pobliżu recepcji i fontanny. Będzie utrzymana w minimalistycznej, eleganckiej oprawie z efektem „glamour”. Jubileuszową imprezę poprowadzi znana prezenterka telewizyjna, dziennikarka i autorka książek, Katarzyna Burzyńska.

Koncert w ciemnościach (27-28 października, 13:00 – 19:00)

W strefie urodzinowej powstanie niezwykły klub smooth jazzowy. Jego goście będą uczestniczyć w niecodziennym koncercie – tuż obok muzyków i w absolutnej ciemności. Będzie to prawdziwa muzyczna uczta, bowiem nietypowa aranżacja pozwoli skoncentrować się wyłącznie na dźwiękach. Koncert poprowadzi Kamila Jaskrowska, charyzmatyczna wokalistka jazzowa wraz z kolektywem Live Sessions Music Tour. Wydarzenie będzie dostępne przez dwa dni w godz. 13:00 – 19:00, w kilku setach (każdy z nich to ok. 20 minut). Uczestnictwo nie wymaga wcześniejszej rezerwacji. Aby wziąć udział w koncercie należy zjawić się w strefie urodzinowej i przedstawić konsjerżowi kartę stałego klienta Wroclavii (można ją założyć również w trakcie wydarzenia, m.in. poprzez aplikację mobilną Wroclavii lub Goodie).

Weekend rabatów i ofert specjalnych

W urodzinowy weekend na gości Wroclavii czekają specjalne, gorące oferty i rabaty sięgające nawet 50%, przygotowane w ponad 50 sklepach i restauracjach. Lista promocji dostępna jest na stronie: https://www.wroclavia.pl/unexpected-birthday Aby skorzystać z urodzinowej oferty, wystarczy podczas zakupu okazać Kartę Stałego Klienta Wroclavii (plastikową lub elektroniczną, pobraną przez aplikację Wroclavii bądź przez aplikację Goodie).

Pamiątkowe zdjęcie – fotobudka „Powiedz to głośno” (27-28 października, 13:00 – 19:00)

Na imprezie urodzinowej nie może zabraknąć toastu – wzniesionego tym razem lampką bezalkoholowego szampana – oraz życzeń. Te ostatnie będzie można złożyć Wroclavii w niecodziennej fotobudce. Niezwykłej, ponieważ wyzwolenie migawki aparatu nastąpi dopiero, gdy życzenia będą wypowiedziane, a raczej wykrzyczane, dostatecznie głośno (aparat reaguje na wyznaczony poziom decybeli). Taka fotobudka stwarza okazję do doskonałej zabawy – z pewnością padnie w niej bardzo głośne „Wszystkiego najlepszego Wroclavia!”. Fotobudka będzie działać w weekend w godz.: 13:00 – 19:00, w strefie urodzinowej, na poziomie 0 obok recepcji i fontanny.

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułWrocław najbardziej przyjaznym rowerzystom miastem w Polsce
Następny artykułCzas na lodowiska! 5 listopada ruszamy na łyżwy!
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.