We Wrocławiu otworzyła się pierwsza w Polsce niemiecka drogeria dm. Klienci wykupili w jeden dzień całe serie produktów!

0

Otwarcie pierwszej drogerii dm w Polsce okazało się dużym sukcesem. Wrocławianie licznie przybyli do nowo otwartego sklepu i chętnie sięgali po produkty marek własnych dm.

Szczególnym zainteresowaniem cieszył się żel marki Balea ze specjalnej edycji limitowanej dla Wrocławia, ale także mydła i kremy do twarzy tej marki. Drogeria przekazała także darowiznę na rzecz Akademii Piłki Nożnej Forza Wrocław, deklarując dalszą chęć wspierania lokalnych inicjatyw społecznych i kulturalnych.

 Otwarcie drogerii we Wrocławiu jest dla nas ważnym wydarzeniem i początkiem zupełnie nowego rozdziału. Bardzo byliśmy ciekawi reakcji klientów. Frekwencja przeszła nasze oczekiwania, ponad tysiąc osób z entuzjazmem sięgnęło po produkty dm. Chcemy, żeby to początkowe zainteresowanie przerodziło się w długotrwałą relację z naszymi klientami – mówi Markus Trojansky, General Manager dm w Polsce.

 Już od 8.00 rano na odwiedzających drogerię dm czekały liczne atrakcje. Po uroczystym przecięciu wstęgi rozpoczęły się zabawy i animacje dla rodzin z dziećmi. W otwarciu sklepu udział wzięli przedstawiciele międzynarodowego zarządu dm, w tym Christoph Werner Prezes Zarządu dm-drogerie markt oraz Markus Trojansky General Manager dm w Polsce.

,,Warto podkreślić, że dm gwarantuje trwałe, zawsze korzystne ceny, o czym przekonali się klienci kupując swoje ulubione produkty. Dodatkowo tylko z okazji otwarcia 21-30 kwietnia w drogerii obowiązuje 15% rabat powitalny. Natomiast do 23 kwietnia na klientów czekają atrakcyjne animacje i zabawy z muzyką, spotkanie z pluszowym misiem Saubär oraz świeżo prażony popcorn.” – mówią właściciele.

Powierzchnia sali sprzedaży drogerii dm wynosi około 520 m2. Drogeria zadbała również o dodatkowe udogodnienia dla klientów. Sklep wyposażony jest w przewijak dla dzieci, toaletę dostosowaną dla osób niepełnosprawnych, stację pakowania prezentów oraz dystrybutor wody.

Tuż przy wejściu na klientów czeka komfortowy parking z uwzględnieniem dedykowanych miejsc dla rodzin z dziećmi, a także osób niepełnosprawnych.

Sklep otwarty jest od poniedziałku do soboty w godzinach od 8:00 do 20:00, a w niedziele handlowe od 10:00 do 18:00. Sieć zatrudniła kilkunastu pracowników na potrzeby nowo otwartej lokalizacji.

Adres: Park Handlowy Galaktyka, przy ul. Ślężnej 130−134

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułWiadukt na obwodnicy Leśnicy wygląda jak starożytna budowla!
Następny artykułGdzie kupisz modne torebki we Wrocławiu? Shopperki na wiosnę/lato od Lilou
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.