We Wrocławiu otworzono nową restaurację Olimp [SPRAWDŹ]

0
dav

W budynku Retro Office House otworzono niedawno nową restaurację Olimp. Mieści się ona przy ul. Piłsudskiego 69 w niedalekiej odległości od Teatru Capitol. Bardzo dobra lokalizacja, dostępność oraz wysokie standardy, to z pewnością główne atuty nowo powstałego lokalu.

Restauracja Olimp będzie dostępna zarówno dla pracowników biurowca jak i mieszkańców Wrocławia oraz turystów. Wejdziemy tu zarówno od strony głównej ulicy, jak i od wewnętrznej strony budynku Retro Office.

Restauracja szyta na miarę

Od poniedziałku do piątku w lokalu serwowana jest oferta śniadaniowa. Pożywne posiłki zjemy od godz. 7:30. Śniadanie jest dostępne w formie bufetu. Do wyboru są również kanapki, przygotowywane na miejscu, z samodzielne wybranych składników.

Od godziny 10:30 skorzystamy z oferty lunchowej. Posiłki również możemy skomponować samemu, z dostępnych w danym dniu dań przygotowanych przez Szefa Kuchni. Weź talerz w swoje ręce i wybierz to na co masz ochotę, zawsze w stałej cenie za 100 gram jedzenia!

Każdego dnia w restauracji OLIMP dostępne jest nowe menu, które można sprawdzić: tutaj

Relaks w przyjemnym otoczeniu

Lokal o powierzchni 300 mkw wykończony jest według najnowszej koncepcji wizualnej marki. Króluje w nim drewno, zieleń i ciepłe światło. Tradycyjne nadstawki grzewcze zastąpiły nowoczesne lampy grzewcze. W lokalu wydzielono strefy wypoczynkowo – relaksacyjne.

dav

Nowym rozwiązaniem zastosowanym w Restauracji Olimp w Retro House jest zagospodarowanie patio biurowca o powierzchni 80 mkw oraz stworzenie mini letniego ogródka od strony ulicy Piłsudskiego.

Promocje dla klientów

Jeśli interesują Was promocje, to w restauracji OLIMP jest ich naprawdę sporo. Za sok świeżo wyciskany + kanapkę zapłacicie 10 zł. Kanapkę skomponowaną na własnych zasadach kupicie za 6 zł.

Dla pracowników biurowca Retro Office codziennie na piętro dostarczane są pożywne śniadania. Obowiązują również stałe promocje: dla studentów – 15%; dla pracowników biurowca Retro Office -10%.

Zapraszamy do nowej restauracji OLIMP.

ul. Piłsudskiego 69, budynek Retro Office House
od poniedziałku do piątku 7:30 – 19:00

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułDołącz do świątecznej akcji: ZOBACZ MNIE i zostań moim Mikołajem!
Następny artykułLodowisko na Stadionie Wrocław [CENY, GODZINY OTWARCIA]
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.