Dołącz do świątecznej akcji: ZOBACZ MNIE i zostań moim Mikołajem!

0

Wszystkie dzieci marzą o magicznych świętach! Nawet te, które nigdy nie zobaczą choinki, albo nie usłyszą kolędy. Ale dzięki TOBIE ich Boże Narodzenie może być w tym roku wyjątkowe. Podaruj niepełnosprawnemu dziecku prezent i mnóstwo radości.

 Zrób z Fundacją ZOBACZ MNIE trzy proste Kroki:

1. Kup prezent: grę planszową, zręcznościową układankę, przestrzenne puzzle, pluszaka albo może klocki LEGO
2. Przynieś lub wyślij podarunek na adres: Fundacji ZOBACZ MNIE (ul. Ofiar Oświęcimskich 14/11, 50-069 Wrocław)
3. Fundacja ZOBACZ MNIE podaruje je wychowankom dolnośląskich ośrodków dla dzieci niewidomych (przy ul. Kamiennogórskiej we Wrocławiu) i niesłyszących (przy ul. Dworskiej we Wrocławiu).

Lista Najlepszych Podarunków

Niewidome i niesłyszące dzieci chcą cieszyć się beztroskim dzieciństwem. Dlatego podpowiadamy, jakie prezenty sprawią im największą radość. Tu znajdziecie listę najbardziej trafionych podarunków (LISTA).

Pamiętajcie, że w ośrodkach dla niewidomych i niesłyszących uczą się i mieszkają nie tylko malutkie dzieci, ale też i nastolatki, które również czekają na świąteczne prezenty. Pragniemy, żeby niepełnosprawność nie ograniczała ich wyobraźni. Zostańcie ich MIKOŁAJAMI, a my zadbamy o to, żeby w ręce każdego niepełnosprawnego dziecka trafił odpowiedni prezent.

Dołącz do akcji. Zrób sobie zdjęcie z prezentem i pokaż wszystkim jak nie wiele trzeba, żeby sprawić wiele radości niepełnosprawnym dzieciakom! Zachęć swoich znajomych do udziału w naszej wielkiej, świątecznej akcji i bądź naszym Mikołajem!

To dlatego w tym roku Fundacja ZOBACZ MNIE zrobi wszystko, żeby przygotować dla tych maluchów wspaniałe Boże Narodzenie. Chcemy, żeby każdy nasz podopieczny dostał piękny, wartościowy prezent i marzymy o tym, żebyśmy mogli mu go wręczyć w niezwykłej atmosferze. Przygotujemy dla dzieci świąteczne przedstawienie i poczęstunek, tak, żeby poczuły, że w tym wyjątkowym, grudniowym dniu są po prostu najważniejsze.

Zapraszamy wraz z Fundacją ZOBACZ MNIE do dołączenia do akcji i wspólnego zebrania prezentów, które przekazane zostaną tym chorym maluchom. Prezenty będą przygotowywane dla blisko 400 dzieci – to ogromne wyzwanie i duże przedsięwzięcie.

Gorąco zachęcamy Państwa do tego wielkiego dzieła pomocy dla niepełnosprawnych maluchów.

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułW Arkadach Wrocławskich rusza bezpłatny teatr dla dzieci!
Następny artykułWe Wrocławiu otworzono nową restaurację Olimp [SPRAWDŹ]
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.