Dołącz do świątecznej akcji: ZOBACZ MNIE i zostań moim Mikołajem!

0

Wszystkie dzieci marzą o magicznych świętach! Nawet te, które nigdy nie zobaczą choinki, albo nie usłyszą kolędy. Ale dzięki TOBIE ich Boże Narodzenie może być w tym roku wyjątkowe. Podaruj niepełnosprawnemu dziecku prezent i mnóstwo radości.

 Zrób z Fundacją ZOBACZ MNIE trzy proste Kroki:

1. Kup prezent: grę planszową, zręcznościową układankę, przestrzenne puzzle, pluszaka albo może klocki LEGO
2. Przynieś lub wyślij podarunek na adres: Fundacji ZOBACZ MNIE (ul. Ofiar Oświęcimskich 14/11, 50-069 Wrocław)
3. Fundacja ZOBACZ MNIE podaruje je wychowankom dolnośląskich ośrodków dla dzieci niewidomych (przy ul. Kamiennogórskiej we Wrocławiu) i niesłyszących (przy ul. Dworskiej we Wrocławiu).

Lista Najlepszych Podarunków

Niewidome i niesłyszące dzieci chcą cieszyć się beztroskim dzieciństwem. Dlatego podpowiadamy, jakie prezenty sprawią im największą radość. Tu znajdziecie listę najbardziej trafionych podarunków (LISTA).

Pamiętajcie, że w ośrodkach dla niewidomych i niesłyszących uczą się i mieszkają nie tylko malutkie dzieci, ale też i nastolatki, które również czekają na świąteczne prezenty. Pragniemy, żeby niepełnosprawność nie ograniczała ich wyobraźni. Zostańcie ich MIKOŁAJAMI, a my zadbamy o to, żeby w ręce każdego niepełnosprawnego dziecka trafił odpowiedni prezent.

Dołącz do akcji. Zrób sobie zdjęcie z prezentem i pokaż wszystkim jak nie wiele trzeba, żeby sprawić wiele radości niepełnosprawnym dzieciakom! Zachęć swoich znajomych do udziału w naszej wielkiej, świątecznej akcji i bądź naszym Mikołajem!

To dlatego w tym roku Fundacja ZOBACZ MNIE zrobi wszystko, żeby przygotować dla tych maluchów wspaniałe Boże Narodzenie. Chcemy, żeby każdy nasz podopieczny dostał piękny, wartościowy prezent i marzymy o tym, żebyśmy mogli mu go wręczyć w niezwykłej atmosferze. Przygotujemy dla dzieci świąteczne przedstawienie i poczęstunek, tak, żeby poczuły, że w tym wyjątkowym, grudniowym dniu są po prostu najważniejsze.

Zapraszamy wraz z Fundacją ZOBACZ MNIE do dołączenia do akcji i wspólnego zebrania prezentów, które przekazane zostaną tym chorym maluchom. Prezenty będą przygotowywane dla blisko 400 dzieci – to ogromne wyzwanie i duże przedsięwzięcie.

Gorąco zachęcamy Państwa do tego wielkiego dzieła pomocy dla niepełnosprawnych maluchów.

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane