We Wrocławiu otworzone zostanie Rondo Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

0

We wtorek 17 maja, o godz.14 otworzone zostanie Rondo Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Rondo znajduje się przy Alei Karkonoskiej, za salonem meblowym Agata. 

Wielka Orkiestra Jurka Owsiaka rozbrzmiewa w stolicy Dolnego Śląska nieprzerwanie od 30 lat. Aby uhonorować działania Fundacji i setek tysięcy wolontariuszy, którzy co roku w styczniu prowadzą zbiórkę na rzecz WOŚP, Miasto Wrocław nadało patronat Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy rondu, które stanowi ważny punkt komunikacyjny na mapie miasta.

Rondo znajduje się przy al. Karkonoskiej, niedaleko Bielan Wrocławskich.

Udział w uroczystym odsłonięciu nazwy ronda,  był elementem licytacji – wylicytowana kwota to 1125 zł. Wygrał Pan Grzegorz Frelichowski, psycholog, psychoterapeuta z Międzyrzecza (który wygrał kilkanaście nietypowych licytacji w różnych częściach Polski) .

W wydarzeniu udział wezmą m.in.:
Jacek Sutryk, prezydent Wrocławia
Jerzy Owsiak, prezes Fundacji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy
Grzegorz Frelichowski, zwycięzca licytacji

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułTęczowy Mural Równości odmalowany. Wrocławianie, bądźmy tolerancyjni!
Następny artykułMieszkańcy protestowali przeciwko budowie hali tenisowej przy Parku Południowym. Powstał nowy projekt z uwzględnieniem głosów wrocławian
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.