We Wrocławiu otwarty zostanie stok narciarski! [SPRAWDŹ KIEDY]

0

Na Muchoborze Wielkim przy ul. Krzemienieckiej 116 zostanie otwarty pierwszy na Dolnym Śląsku halowy stok narciarski. Sezon narciarski będzie tu trwał cały rok. Na miejscu skorzystacie z możliwości nauki jazdy na nartach i snowboardzie, dzięki wykorzystaniu nowoczesnych symulatorów, specjalnej technologii i instruktorów. 

Stoki MAXXTRACKSTM to zaawansowane urządzenia, duże bieżnie, które umożliwiają jednoczesną naukę lub trening dla 4-5 osób. Opatentowana technologia MAXX-GRASS™, czyli powierzchnia po której jeździmy, pozwala w pełni korzystać z technik narciarskich i snowboardowych, do niedawna możliwych jedynie na śniegu.

Możemy w pełni regulować prędkość jazdy (od 1 do 50 km/h) oraz nachylenie stoku (od 9 do 22 stopni) – stosownie do naszych umiejętności lub poziomu treningu.

Przygodę z białym szaleństwem mogą zacząć na stoku już najmłodsi, od 4 roku życia. Pod okiem profesjonalnego trenera będą mogli nauczyć się podstaw oraz wypracować nienaganną technikę, czemu też będą służyły lustra weneckie ustawione przed stokiem. W porównaniu do naturalnych warunków szybkość nauki oraz precyzja wskazówek, jak korygować każdy z występujących błędów, jest nieporównywalna.

Ile kosztuje trening na stoku narciarskim?

Koszt 1h treningu w przypadku osoby dorosłej to 95zł, dzieci i studenci do 26r.ż. zapłacą 70zł. Prywatna lekcja kosztować będzie 270zł za sesję. Można będzie również skorzystać z opcji karnetu obejmującego 6 sesji. Dorośli zapłacą za taki karnet 450zł, dzieci i studenci 350zł.

1 sesja to 3 sety po 10 min jazdy na 10 min odpoczynku. Na stoku mogą znajdować się max 3 osoby dorosłe lub 4 dzieci. W cenę biletu wliczony jest sprzęt i opieka profesjonalnego trenera. Istnieje możliwość użycia własnych butów i kasków. Deski i narty w Ski Arena Wrocław są przygotowane  specjalnie pod stoki MAXXTRACKS.

Otwarcie stoku narciarskiego już 3 stycznia o godz. 12:00.

Więcej informacji znajdziecie tutaj:kliknij

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułLoty z Wrocławia – gdzie można tanio polecieć? [STYCZEŃ 2020]
Następny artykułNie szczepisz dziecka? Nie dostanie się do żłobka we Wrocławiu [NOWE PRZEPISY PRAWNE]
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.