We Wrocławiu otwarty został Sweet Factory Store. Ogromny sklep ze słodyczami na placu Solnym!

0

Sweet Factory Store to znany z innych dużych miast sklep z olbrzymią ilością słodyczy. Swoje siedziby ma już m.in. w Warszawie, Krakowie, Katowicach, Gdańsku, czy Sopocie. Od 29 października słodkie zakupy mogą w nim robić również mieszkańcy Wrocławia.

Sklep Sweet Factory Store znajduje się na placu Solnym 20. 

fot. fb/ Sweet Factory Store

Jakie słodycze kupimy w Sweet Factory Store?

W ofercie znajdziecie bardzo bogaty wybór żelek, gum, cukierków, lizaków, pianek, słodyczy bezglutenowych oraz wegańskich z całego świata.

,,Staramy się zaspokoić każdy apetyt na słodycze. U nas możesz sam skomponować swój najsłodszy zestaw albo wybrać z gotowych zestawów prezentowych.” – mówią właściciele fabryki słodyczy.

Przykładowe zestawy słodyczy w ramach Halloweenowej oferty kosztują od 24,99 zł za 500 ml słoik wypełniony żelkami w różnych smakach i kształtach.

fot. fb/ Sweet Factory Store

CZYTAJ RÓWNIEŻ: 5 niezwykłych PLACÓW ZABAW dla dzieci we Wrocławiu

 

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułNa dworze 24°C, a już za moment rusza sezon na lodowiska we Wrocławiu!
Następny artykułNiewidomy masażysta z Wrocławia szukał ratunku dla psa. Na jego apel zareagowało tysiące osób!
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.