We Wrocławiu można zobaczyć figurę „Pudziana” wykonaną w skali 1:1 z 120 000 klocków!

0

5-krotny mistrz świata strongman, 3-krotny mistrz świata w parze Strongman, 6-krotny mistrz Europy Strongman, 8-krotny mistrz Polski Strongman wielokrotny zwycięzca mieszanych sztuk walki czyli znany Mariusz „Pudzian” Pudzianowski przyjechał do wrocławskiego Sky Tower na Wystawę Budowli z Klocków LEGO® aby osobiście odsłonić swoją figurę wykonaną z 120 000 klocków.

Na wydarzenie zostali zaproszeni dziennikarze a także dzieci ze szkół sztuk walki
we Wrocławiu oraz Bielsku-Białej. „Pudzian” reprezentuje wartości sportowe, takie jak fair play, rywalizacja, siła woli i umiejętność pokonywania przeszkód, co sprawia że może być świetnym przykładem dla wielu młodych sportowców.

Dlatego to właśnie On dołączył do „Alei Figur Gwiazd Sportu” czyli projektu polegającym na budowaniu figur znanych osobistości w skali 1:1. Swoje klockowe podobizny mają już między innymi: Robert i Anna Lewandowscy, Łukasz Piszczek, Francesco Totti czy Piotr żyła.

Figura Mariusza Pudzianowskiego, pojazd inspirowany Sokołem MileniumTM, strefa bajek, super-bohaterowie,  gwiazdy muzyki i sportu, strefa Star WarsTM, to tylko niektóre atrakcje, które można podziwiać na Największej w Europie Wystawie Budowli z Klocków Lego® w Sky Tower, ul. Powstańców Śląskich 95 we Wrocławiu.

Fun Park – strefa zabawy

Dla wszystkich fanów LEGO®, oprócz możliwości zobaczenia niesamowitych modeli z klocków, przygotowano również specjalną strefę Fun Park, gdzie każdy może puścić wodzę swojej wyobraźni. To wyjątkowe miejsce, gdzie z pomocą wielu znajdujących się tam inspiracji można bawić się niezliczoną ilością klocków, zupełnie inaczej niż w domu.

3D Trick Gallery

Obok Wystawy z imponującymi modelami zbudowanymi z klocków LEGO® znajduje się druga Wystawa – 3D Trick Gallery. Galeria przestrzennych obrazów to miejsce gdzie można wykonać niesamowite zdjęcia w niecodziennych, abstrakcyjnych a czasem nawet niemożliwych sytuacjach. To doskonały pomysł na zabawę dla całej rodziny, spotkanie z przyjaciółmi czy nawet randkę.

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułOdkrywaj miasto podczas spacerów z Wroclavią. Rusza kolejna edycja bezpłatnych wycieczek
Następny artykułWe Wrocławiu ruszył 21. Przegląd Sztuki SURVIVAL. Sztuka zagościła w industrialnej przestrzeni dawnej Zajezdni Popowice
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.