Potwierdzamy dobre wieści z survivalowego frontu – gwarantujemy, że miejskie biegi z przeszkodami we Wrocławiu (29-30 maja 2021) i w Poznaniu (12-13 czerwca 2021) dojdą do skutku!

Sprawdź video: WE WILL SURVIVE!

Każdy z nas przeszedł w ostatnich miesiącach swój własny survival i musiał nauczyć się sztuki przetrwania w nowych warunkach. Dzięki temu stajemy się silniejsi i wiemy, że możemy przetrwać wszystko – żadne przeszkody nam nie straszne! 

Pora obudzić się z zimowego snu, wstać z kanapy, zmotywować paczkę znajomych i sprawić, by ten rok był pełen przygód, maksymalnie pozytywnych wrażeń i… odrobiny błota! Odpalamy wszystkie działa i szykujemy dla Was ekstremalne, niezapomniane przeżycia. 

Wszystko to z największą dbałością o komfort, bezpieczeństwo i zdrowie uczestników – dlatego przygotowaliśmy szereg zasad zgodnych z rządowymi wytycznymi. Dowiedz się więcej: www.survivalrace.pl/zasady-2021 

W tym roku nie ma żadnych wymówek, więc i Ty się nie wymiguj! Mamy na pokładzie już ponad 6000 dużych i małych Wojowników – pule biletów są mocno ograniczone, więc nie zwlekaj, by załapać się na najtańsze przepustki.

Bez Ciebie nie biegniemy! Podejmij wyzwanie TERAZ: www.survivalrace.pl

#wewillsurvive

Sprawdź przegląd przeszkód nadciągającego sezonu: PRZESZKODY 2021

Survival Race startuje 29-30 maja 2021 przy wrocławskim Morskim Oku oraz 12-13 czerwca 2021 na terenach poznańskiej Malty. Zapisy trwają na www.survivalrace.pl

Sponsorem strategicznym VII edycji Survival Race jest PKN ORLEN.

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułUniwersytet Wrocławski coraz wyżej w światowym rankingu!
Następny artykułRusza bezpłatny wiosenny serwis rowerowy!
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.