Wbiegnij po schodach na 49 piętro – kończą się miejsca na Sky Tower Run!

0
Sky Tower
fot. Kamil Chorągwicki Fotografia

Amatorzy ekstremalnych aktywności fizycznych mogą już zacierać ręce i finalizować treningi. Wielkimi krokami zbliża się kolejna edycja zawodów Sky Tower Run, podczas których ponad tysiąc biegaczy pokona 1142 schody, aby dotrzeć do mety zlokalizowanej na 49 piętrze Sky Tower.

Zgłoszenia będą przyjmowane do 23 maja. Jednak uwaga! Kończą się miejsca na liście startowej.

Sky Tower Run, bieg o tytuł Mistrza Polski w biegu po schodach, wystartuje 26 maja o godz. 10:00. Swój udział w wydarzeniu potwierdził Piotr Łobodziński – czterokrotny zwycięzca Sky Tower Run. Czy i tym razem wygra? A może uda się pobić dotychczasowy rekord biegu? Śmiałkowie, którzy zechcą zmierzyć się z tym wyzwaniem, będą musieli pokonać wyznaczoną trasę w czasie krótszym niż 4 min. 52 sek. Wydarzenie poprowadzi Bożydar Iwanow – ceniony dziennikarz sportowy telewizji Polsat oraz Grzegorz Pieczarka z Pro-Run Wrocław.

– Start serii elity z roku na rok jest coraz mocniej obstawiony. Niewątpliwą zachętą są wysokie nagrody pieniężne: 5000, 3000 i 1000 zł, ale również chęć zdetronizowania mistrza, Piotra Łobodzińskiego. Jak będzie w tym roku? Przekonamy się już wkrótce! Zapraszam wszystkich chętnych, kategorii jest sporo, warto spróbować swoich sił i przeżyć fantastyczną sportową przygodę – mówi Jacek Urbanowicz z Pro-Run Wrocław.

Zgłoszenia można wysyłać do 23 maja do północy za pomocą internetowego formularza, dostępnego na: www.skytowerrun.pl. Opłata – cegiełka za udział w biegu wynosi 60-100zł. Limit miejsc jest ograniczony, a lista startowa zapełniona już prawie w 100%.

To nie koniec atrakcji przygotowanych w związku z biegiem. W Sky Tower, w dniach 25-26 maja, trwać będzie wielkie energetyczne święto sportu i zdrowia. Na miejscu czekać będzie moc atrakcji dla całych rodzin, konkursy z nagrodami oraz duża dawka aktywności fizycznej i wiedzy z zakresu zdrowego stylu życia. Swój udział w wydarzeniu zapowiedziały gwiazdy, znane ze swojego zamiłowania do sportu i bycia fit!  

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułVertigo Summer Jazz Festiwal 2019 – koncerty na plażach, dachach i na statku!
Następny artykułJuż za dwa tygodnie – Wrocław Tattoo Konwent na Stadionie Wrocław!
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.