Seans w kinie z drugą połówką, kawa i ciasto z przyjaciółką, a może zakupy solo? Sam zdecyduj, na co przeznaczysz środki z karty podarunkowej, którą otrzymasz od Wroclavii w ramach akcji „Mon cheri”. Każdy, kto w dniach 14-17 lutego zrobi zakupy w centrum za min. 200 zł, będzie mógł otrzymać kartę o wartości 50 zł. Co więcej, uczestnicy Wroclavia Club będą mogli dodatkowo odebrać walentynkowe upominki.  

Walentynkowa akcja Wroclavii osłodzi serca wszystkich odwiedzających. Nieistotne, czy jesteś singlem, znalazłeś już swoją drugą połówkę, czy też będziesz świętować walentynki z przyjacielem albo… pupilem! Każdy może wziąć udział w akcji i odebrać nagrody. 

–  Walentynki to moment w roku, w którym warto wyrazić swoje uczucia w sposób szczególny. Wroclavia jest idealnym miejscem do świętowania i wspólnego spędzania czasu. Czy to romantyczna kolacja w restauracji, seans w kinie czy zakupy z ukochaną osobą – dzięki naszej akcji spędzisz święto zakochanych tak jak lubisz – mówi Małgorzata Woźniak, dyrektor Wroclavii. 

Jak zdobyć prezent?  

Aby odebrać kartę podarunkową o wartości 50 zł, wystarczy w dniach od 14 do 17 lutego br. zrobić zakupy w centrum na kwotę min. 200 zł i okazać dowody zakupu w punkcie akcji. Strefa „Mon cheri” będzie czynna w godz. od 12.00 do 18.00, znajdziesz ją na poziomie 0 na Grand Plaza. 

Dołącz do Wroclavia Club i odbierz dodatkowy upominek 

Na wszystkich członków Wroclavia Club oraz osoby, które dołączą do programu w trakcie trwania wydarzenia, czekać będą dodatkowe walentynkowe upominki z motywem przewodnim akcji. To doskonała okazja, aby spełnić marzenia swoje lub drugiej połówki. 

Jak dołączyć do Wroclavia Club? 

Aby zostać członkiem Wroclavia Club, wystarczy pobrać aplikację Wroclavii na telefon poprzez App Store lub Google Play. Dzięki Wroclavia Club nie tylko zyskasz dostęp do wyjątkowych wydarzeń, specjalnych ofert i rabatów, lecz przede wszystkim dołączysz do społeczności ludzi takich jak Ty – wielbicieli rozrywki, wyzwań i nowych doświadczeń. 

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułCo robić w weekend we Wrocławiu? 6 wydarzeń, które Cię zaskoczą [16-18.02]
Następny artykułCo robić, gdy e-recepta straciła ważność?
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.